2737
2734

ی پسر چارساله دارم میخوام بچه دار شم ولی شوهرم چن بار خیانت کرده اصن اطمینان ندارم بش،الان پیشنهاد بچه دوم داده و میگه ک میخوام بفکر زندگیم باشم و بچسبم ب زندگیو آینده خودمون از طرفی کارش یجورایی آزاده ینی من نمیتونم بفهمم اصن کی کجاست و راس میگه دروغ میگه،میترسم ازینکه چن روز دیگه من با دوتا بچه کوچیک خوپه نشین باشمو بشینم گندکاریاش بالا بیاد و راه پس و پیش نداشته باشم،دوس ندارم منفی باف باشم ولی وقتی ی نفر خودشو بعد چن سال زندگی اینجوری نشون داده من نمیشه تین فکرا نیاد سراغ آدم،از طرف دیگه دوس ندارم بچم تکو تنها باشه بدون هیچ همبازی فکر اینکه بخواد ب بچه ای باج بده باهاش همبازی بشه دیوونم میکنه،اگرم قصد باردار شدن و بچه دار شدن داشته باشم میخوام فاصلشون بیشترازین نباشه کلن قصدم  از بچه دارشدن فقط و فقط تنهانبودن بچمه و بس،حالا با این حرفا شمابگین راه درست چیه

دلتونو ب هیچکی
دلتونو ب هیچکی خوش نکنین،سعی کنین باخودتون حالتون خوب باشه،فقط خودتون ن هیچکس دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نکن خواهر کسی که با یه بچه خیانت کرده با دومی میخواد سرت گرم شه خودتو درگیر بارداری و بچه داری نکن 

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
2731
از همسر اول باید مطمئن شد وگرنه که وصفهایی که کردید متاسفانه به واقعیت تبدیل میشه

نمیدونم چجوری میتونم مطمئن شم،نمیدونم اصن درست میشه یانه ولی فقط بچم تو فکرمه

دلتونو ب هیچکی خوش نکنین،سعی کنین باخودتون حالتون خوب باشه،فقط خودتون ن هیچکس دیگه
نکن خواهر کسی که با یه بچه خیانت کرده با دومی میخواد سرت گرم شه خودتو درگیر بارداری و بچه داری نکن&n ...

خودمم همین فکرومیکنم ولی دلم واس بچه خودم میسوزه

خودمم همین فکرومیکنم ولی دلم واس بچه خودم میسوزه

به خدا کل تایفه مادریم تک فرزندن همشونم از لحاظ روان عالی خودت باهاش سرگرم شو با یه بچه دیگه خودت گیر میشی مرد از صبح تا شب بیرونه تو همش درگیر بچه هایی 

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
به خدا کل تایفه مادریم تک فرزندن همشونم از لحاظ روان عالی خودت باهاش سرگرم شو با یه بچه دیگه خودت گی ...

تصمیمم بعد از آخرین خیانتش همین بود،ک دیگه بچه دار نشم ولی خیلی باهام‌حرف زد ولی خب ذات خراب درست نمیشه،دلم واس پسرم‌ کبابه ک پای اشتباه باباش باید بسوزه

2740

[QUOTE=180523947]تصمیمم بعد از آخرین خیانتش همین بود،ک دیگه بچه دار نشم ولی خیلی باهام‌حرف زد ولی خب ذات خراب درست   من بودم ازش تعهد محضری میگرفتم و کل اموالشو به نامم میکردم که دیگه جرات خیانت نکنه بازم مصلحت زندگی خودتو بیشتر از ما میدونی امیدوارم زندگی خوبی داشته باشی