2752
2734

سلام

به نظرم زن موقع زایمان حسااااااس ترین موجود جهان میشه! و هراتفاقی اون لحظه میفته براش تا سالها تو یادش میمونه.....

من دوتا زایمان داشتم اولی سزارین دومی طبیعی!

تو هرکدومش یه عالمه خاطره دارم

ولی یادمه تو زایمان طبیعیم، یه خانومه خدمت کاری اومد تواتاقم، منم داشتم از ته دللللل داد میزدم و ناله میکردم از درد، 🤯۹سانت دهانه رحمم باز شده بود، یه دفعه دیدم وایستاد به من نگاه کرد زیر لب دعا خوند فوت کرد بهم.....😇

واااای هنوزم که هنوزه دعاش میکنم... هنوزم که هنوزه میتونم حسش رو به یاد بیارم...

یا مامای خوبم که هررررچی داد زدم یه بارم نگقت بسه دیگه چه خبرته! خدا نگه داره این ماماهای صبور رو

عوضش باتوام اونی که تو سزاریتم میومدی  درو میکوبیدی میرفتی بچمو بیدار میکردی از همین تریبون اعلام میکنم حواست به این مادرای تازه زایمان کرده باش یکم😐😐😐😑

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فقط بد اخلاقی دیدم همین...انگار ارث باباشون رو خورده بودم

خیییییلی بده...خیلی

منم برای طبیعی خصوصی رفتم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2731

من یادم میفته نفرین میکنم

انشالله تو موقعیت من یکی مثل خودشون سر راهشون پیدابشه.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
شما خیلی خوش شانس بودی حتما

نه بابا

بیمارستانم خصوصی بود

وگرنه تو اولیش که سزارین بود پدرمو درآوردن که گفتم زیاد منفی نگم😅

منم سر زایمانم دو تا ماما بودن یکیش دستمو گرفت تو دستش صلوات می‌گفت برام دوتاسو مهربون بودن وقتی بچم دنیا اومد اذان گذاشتن و گفت هر وقت اخبار بیست و سی شروع شد یا پسرت بیفت چون همون ساعت دنیا اومد بی نهایت راضی بودم ازشون خدا حفظشون کنن

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 
من یادم میفته نفرین میکنم انشالله تو موقعیت من یکی مثل خودشون سر راهشون پیدابشه.

وای چرا

مگه چی شد

بعد سزارین قرار بود واسه بار اول راه برم.یه بهیار اومد به زور من و میکشوند.هرچی میگفتم یه لحظه صبر کن سرگیجه دارم حالیش نبود میگفت پاشو ناز نکن.انقد برخوردش بد بود.داشتم بالا میاوردم.آخر سرش داد زدم خودشو جمع کرد.خیر سرشون بیمارستان خصوصی بود

سرزایمان ابجیم، خدماتیه اتاقش میومد ماساژش میداد براش صلوات میفرستاد. خیلیی مهربون بود. آخرش شمارشو داد بهمون. حال بچشو میپرسید. آدمای خوب همیشه توو ذهن می مونن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

یکی از ماماها اومد گفت دستمو فشار بده تا بخیه بزنن،تا بتونی اروم بشی،حواسم نبود با ناخن دستشو زخم کردم🤕🤕🤕🤕🤕

تنها کسی که لازم است او را شکست دهید ، همان کسی است که دیروز بوده اید
منم سر زایمانم دو تا ماما بودن یکیش دستمو گرفت تو دستش صلوات می‌گفت برام دوتاسو مهربون بودن وقتی بوم ...

خداخیرشون بده

واقعا خیلی مهمه که آدم اون موقع آرامش داشته باشه

2706