2737
2739

ی پسر چارساله دارم میخوام بچه دار شم ولی شوهرم چن بار خیانت کرده اصن اطمینان ندارم بش،الان پیشنهاد بچه دوم داده و میگه ک میخوام بفکر زندگیم باشم و بچسبم ب زندگیو آینده خودمون از طرفی کارش یجورایی آزاده ینی من نمیتونم بفهمم اصن کی کجاست و راس میگه دروغ میگه،میترسم ازینکه چن روز دیگه من با دوتا بچه کوچیک خوپه نشین باشمو بشینم گندکاریاش بالا بیاد و راه پس و پیش نداشته باشم،دوس ندارم منفی باف باشم ولی وقتی ی نفر خودشو بعد چن سال زندگی اینجوری نشون داده من نمیشه تین فکرا نیاد سراغ آدم،از طرف دیگه دوس ندارم بچم تکو تنها باشه بدون هیچ همبازی فکر اینکه بخواد ب بچه ای باج بده باهاش همبازی بشه دیوونم میکنه،اگرم قصد باردار شدن و بچه دار شدن داشته باشم میخوام فاصلشون بیشترازین نباشه کلن قصدم  از بچه دارشدن فقط و فقط تنهانبودن بچمه و بس،حالا با این حرفا شمابگین راه درست چیه

دلتونو ب هیچکی خوش نکنین،سعی کنین باخودتون حالتون خوب باشه،فقط خودتون ن هیچکس دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم با شوهر خیانتکار کثیف، دو تا بچه رو پشت هم آوردم.

چون اگر هم ازش جدا شم قصد ازدواج مجدد ندارم. از طرفی بچه هام پشت هم رو دارند و تنها نیستند.

چون سابقه یه جدایی و دختر تنها رو دارم که بچم خییییییلی اذیت شد. اگه یه خواهر دیگه داشت اینطور اذیت نمیشد. بلکه اگه یه خواهر دیگه داشت اصلا شاید ازدواج مجدد نمیکردم.

اولین هدف من از ازدواج مجدد بچه دار شدن بود

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
2728
من خودم با شوهر خیانتکار کثیف، دو تا بچه رو پشت هم آوردم. چون اگر هم ازش جدا شم قصد ازدواج مجدد ندا ...

شوهرت خیانتکاره اذیت نشدی دوتا بچه رو اوردی بلاخره ادم فکروخیال زیاد میاد توسرش

دلتونو ب هیچکی خوش نکنین،سعی کنین باخودتون حالتون خوب باشه،فقط خودتون ن هیچکس دیگه
من خودم با شوهر خیانتکار کثیف، دو تا بچه رو پشت هم آوردم. چون اگر هم ازش جدا شم قصد ازدواج مجدد ندا ...

چرا هدفت از ازدواج مجدد بچه دار شدن بود؟

شوهرت خیانتکاره اذیت نشدی دوتا بچه رو اوردی بلاخره ادم فکروخیال زیاد میاد توسرش

از سمت خودش خیلی داغونم. نیم ساعت زود میره، دیر میاد، میگه فلان کار رو دارم، میگم رفته پی هرزگی.

ولی خودمو و روحیه ام رو با بچه ها و بخاطر بچه ها حفظ کردم

چرا هدفت از ازدواج مجدد بچه دار شدن بود؟

خییییییلی عاشق بچه ام

دخترمم حسرت خواهر و برادر داشت

۲۷ سالم بود با یه دختر ۴ ساله جدا شدم.

2740
از سمت خودش خیلی داغونم. نیم ساعت زود میره، دیر میاد، میگه فلان کار رو دارم، میگم رفته پی هرزگی. ول ...

اصن نباید ب چیزای منفی فکر‌کرد چون همون اتفاق میوفته،این قانون‌جذبه،من قبلن هی فکرای بد راجب شوهرم میکردم میدیدم دقیقن همونا شد،الان با خودم میگم نه آدم خوبیه ب فکر زنو بچس نمیزارم فکرای منفی بیاد سراغم ولی بازم از وقتی حرف بچه دوم رو زده همه فکرو‌‌ذکرم ریخته بهم،عزیزم میشه بچس بچه هات  دخترن یا پسر چنسالشونه