2737
2739

هیچ ج نده

تو دنیای من یکی بزنی 6 تا میخوری 6 تا بزنی 20 تا میخوری..خلاصه ب دریا وصله/همونیم که  هیچوقت تسلیم نشد..همینکه پدرومادرم میخندن خوشبختم/Sen büyük dünyada küçük bir kalpsin/خدایا میام گله کنم ازت..چشمم به پدرو مادرم میوفته هزار بار شکرت میکنم💙/غما هم میگذره^بیخیال رفیق.چایی بریزم؟:)/اللهم همان که میدانی♥/من بیشتر از اونی که فکر کنی زمین خوردم.ولی خب.تخس بار اومدم فقط میخندم✌/ما چون ز دری پای کشیدیم.کشیدیم/کم و کسری مرا دید ولی پیشم ماند.او رفیقی است که پای ضررم میماندY💛/از اولش خدا بوده.از اینجا به بعدشم خدا هست:)/قوی باش.خدا عاشق بچه پرروهاس😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

چه دروغ شاخ داری!!

حرف اخرش خیلی زشت بود انگار میخواست بچه دو ساله رو تنبیه کنه

اینو بدون !!! فمینیست یعنیبرابری هر دو جنس نه برتری یک جنس!!  اینم یاد بگیربدن من مال منه!  حجاب من انتخاب منه!  اگه لختم.... اگه چادری... انتخاب منه به هیچ کسی هم ارتباطی نداره💞 یکی دوس داره شلوار زاپ دار بپوشه موهاشو زرد کنه مانتو کوتاه بپوشه یکی دیگه هم دوس داره چادر سرش کنه و کسی بدنشو نبینه....آیا به منو تو ربطی داره؟؟؟؟  نـــــــه!  پس دخالت نکن 
کثافت اعصابمو خرد کرد الان همش میزنگه

بچه مدرسه ای نیستین که قراره با هم برین زیر یک سقف .اگه اعصابت خرابه جواب بده بگو حالم خوب نیست خودم حالم خوب شد میزنگم .بعدا بزنگ حرف بزنین مشکلتونو حل کنین .دوران نامزدی برای اینه که همدیگه رو بشناسین و به تفاهم برسین.سر چیزای چرت هم سعی کن قهر نکنی که عادی بشه براش

کثافت عوضی پرو شده نه دعوا میکنم نه جواب میدم این  خوبه تو جای من بودی ناراحت نمیشدی؟

آره انگار داره بچه گول میزنه

بخشی از  اون به شدت درون من زنده است                                                        و  بخشی از من برای همیشه با او مرده...