2752
2734
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است ... السلام علیک یا اباعبدالله الحسین ... السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین هرکی دلش کرببلا میخاد و هوای اما حسین (ع)و حضرت عباس (ع)رو کرده بیاین همین الان بلند بشیم رو به قبله وایسیم و سلامی بدیم به آقا . میگن جواب سلام واجبه پس حتما آقا جوابمونو میدن انشاالله ... یه بزرگی میگفت در طول روز هراز گاهی رو به قبله کن و سلامی به آقا بده زندگیت پر نور و پر برکت میشه ... من تا حالا کربلا نرفتم دعا کنید قسمت همه بشه . از آب هم مضایقه کردندکوفیان خوش داشتند حرمت مهمان کربلا آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس آپلود عکس اگه سلام دادی دوست داشتی این پست رو لایک کن . التماس دعا دارم ...
دود این شهر مرا از نفس انداخته است* به هوای کرببلا محتاجم /(یا امام حسین میشه منم دعوت کنید توی اربعین با پای پیاده زائرتون باشم؟؟)(دوستای گلم میشه برای برآورده شدن آرزوم یه صلوات بفرستید؟ممنونم)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پروانه حالا که اشکمو دراووردی دعا کن برم
کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2731
انشاالله امسال قسمتتون بشه . آمین آپلود عکس آپلود عکس
دود این شهر مرا از نفس انداخته است* به هوای کرببلا محتاجم /(یا امام حسین میشه منم دعوت کنید توی اربعین با پای پیاده زائرتون باشم؟؟)(دوستای گلم میشه برای برآورده شدن آرزوم یه صلوات بفرستید؟ممنونم)
پروااااانهههههههه چه خبر از دلم داری نداااااارییییییییی من مثل کسیم که.....
کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
]منـم زینب ، اسیـر کـاروانم منـم زینب ، سفیـر کشتگـانم منـم زینب که حق کرد امتحانم منـم زینب ، کـه ایـّوب زمــانـم منـم زینب ، که گشتم جاودانه منـم زینب ، که خوردم تـازیـانه منـم زینب که از روز ازل تـا زاده ام مــادر جهان را سر به سر از بهر خود بیت الحَزَن دیدم خودم دیدم درین وادی که بر عشقم چه ها کردن پـی انگشتـر ، انگشتـش ز دسـت او جـدا کـردن خودم دیدم که از سنگ جفا پیشانی اش بشکست خودم دیـدم کـه شـمـر بـر سـیـنـه اش بنشـست خودم دیدم که در مقتل گل من دست و پا می زد لگد بر پهلویش می خورد و زهرا را صدا می زد
الهی و ربی من لی غیرک
آپلود عکس
2706