2737
2734

از اول ازدواج ک یارانه شوسوانکرد گفت می‌خوام بابام بگیره  توچقد گدایی ک حرفش  ومیزنی ...

برادرش ب محض ازدواج رفت جدا کرد ...اینا ب کنار 

چون جدانکرد بود ن برا ما کمک معیشتی میدادن ن بیمه سلامت درست شد چون بعنوان سرپرست ثبت نام نکرد بود 

گوشت خونه باباش وهزینه هاش وشوهرم میده چون باباش بیعرضس گفتم عیب ندار اگ گیر میدادم ک باز می‌گفت چ بچه ای وفلان 

یک کیلو گوشت داییش برامون آورده نزری گزاشته خونه مادرش ،هرچی مامانش گفت ببرین برنداشت 

بهش گفتم بیار خورش بزارم باناراختی میگ نترس و...ناخون خشک و...

؟!!😐آیا من ناخن خشکم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودتون دارین ؟ 

اگ خودتون دارین و تامینید آره ناخن خشکی

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️
2742

دیگه وفتی خانواده ادم گرسنه باشن ادم حاضره از حلق خوذش دربیاره بده به اونا!

هر حرفی هم بزنی در نهایت متهم به همون خساست و بدجنسی میشی اونم بی خیال نمیشه گیر نده

2740

اه بدم مياد ازين اخلاقا

همين مشكلات رو ماهم داريم خواهر😒

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد

عزیزم تنها نیستی اکثر مردای ایرانی وابسته بخانواده . مستقل بودن یکی کردن شوهرت هنوز درک نکرده مستقل شده ‌.و نخواهد فهمید!!

عصابم دفتر نقاشی بچه ۳ ساله خطخطیهکاش کی پیداشه مارو از مملکت  ببره .  
ن بابا کارکره

پس بهش بگو ک راضی نیستی 

بگو راضی نیستی از گلوی تو و بچه هات بزنه بده پدر مادرش و هر چی ک بده حرومه 

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️
2706