2733
2734

هه😏

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

نمیشه

انسانیت دین خاصی ندارد،همینکه درمیان مردم زندگی کنیم: ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم،کلک نزنیم،دلی را نشکنیم،سوءاستفاده نکنیم،حقی را ناحق نکنیم،یعنی انسانیم...........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه رو؟ 

تعلیق میشی عا

درونـ منــ دختریــ استـ غمگینــ و بریدحــ از زندانیـ که نامشـ زندگیستــ مردهــ                                                                                                               سینگلــ در راهــ خدا
2731
هر کی میخواد تاپیکاش بترکه بیاد بگه شما واسه من گزارش بزنین من واسه شما

مت میخوام..اوک 

تو وصل بودی به بهشت.... ومن وصل شدم به تو👶و بهشت کشیده شد به زیر پاهایم😍دانیالِ مامان...وجودم.
2740
ممنون

من گزارش زدم ولی دقیقا نمیدونم چجوریه؟بم بگو ک اشتباه نکنم ی وقت..تو هم بقیه تاپیکامو بزن.چی باید بنویسم علت رو؟

تو وصل بودی به بهشت.... ومن وصل شدم به تو👶و بهشت کشیده شد به زیر پاهایم😍دانیالِ مامان...وجودم.
من گزارش زدم ولی دقیقا نمیدونم چجوریه؟بم بگو ک اشتباه نکنم ی وقت..تو هم بقیه تاپیکامو بزن.چی باید بن ...

فرقی نمیکنه من همشو غیر اخلاقی و غیر مرتبط میزنم هر دوتا رو

من به همه‌ی خواسته هام میرسم💪😍
واسه همه‌ی تاپیکات گزارش زدم تموم شد😊😊 دستم خسته شد دختر

الان منم همه رو میزنم ممنون گلم

واسه همه‌ی تاپیکات گزارش زدم تموم شد😊😊 دستم خسته شد دختر

ببخشید دیر ج میدم سرم شلوغه خیلی

2706