2733
2734
عنوان

هیدروکسی کلروکین سولفات در بارداری

14538 بازدید | 76 پست

سلام خانم ها .من هفته 26بارداری هستم آزمایش esr 69شده وcrp2++ دکتر میگه یه بیماری خود ایمنی داری ولی ما نمی‌توانیم تشخیص بدیم چیه و الان برام هیدروکسی کلروکین سولفات دویست روزی یکی تجویز کرده من میترسم بخورم برای بچه ضرر داشته باشه .شماها کسی بوده از این دارو استفاده کنه ؟ لطفاً اگه اطلاع دارید یا مصرف کردید منو درجریان بذارید

لطفا فقط با پزشکت مشورت کن

الان میان میگن پودر عناب بخور دارو نخور

بیماری های خودایمنی شوخی بردار نیست

اگر شک به درمان داری با دکتر دیگه ای مشورت کن 

در زمان مصرف مشاوره چشم پزشکی هم داشته باشه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
سلام ببخشید دکتر به منم این قرص رو داده واسه کرونا.باردارم هستم .شما خوردی؟چیزیت نشد؟واسه جنبن ضرر ن ...

سلام واسه منم داده شما خوردي؟ چيشد بچت سالمه؟

فقط اينو ميدونم تا خدا نخواد نميشه.🌹🙏🏻بعد از دوتا سقط سومين بچم با سركلاژ تو شكممه خدايا خودت سالم نگهش دار🙏🏻😭يه صلوات براش بفرستيد لطفا🌹
سلام اره برای کرونام مجبور شدم بخورم خدا رو شکر سالمه بچه م

خدارو شكر عزيزم . چه مدت استفاده كردي؟

فقط اينو ميدونم تا خدا نخواد نميشه.🌹🙏🏻بعد از دوتا سقط سومين بچم با سركلاژ تو شكممه خدايا خودت سالم نگهش دار🙏🏻😭يه صلوات براش بفرستيد لطفا🌹
2740
فک کنم ۵ روز

كلا ٥ روز قرص رو خوردي؟ بمن گفت از الان تا خامله شي و تا اخر بارداري 

خيلي ميترسم 

ميگم اينهمه مدت ضرر نداشته باشه

كلا ٥ روز قرص رو خوردي؟ بمن گفت از الان تا خامله شي و تا اخر بارداري  خيلي ميترسم  ...

سلام توروخدا دیدی حوابم و بده من دوتابارداری شیمیایی داشتم دکترایمونولوژبهم قرص هیدروکسی داد از ی ماه قبل بارداری خوردم تا۱۲هفته گف قط کن اما من ادامه دادم البته امپول انوکساهم هرروز میرنم تااخربارداری دکتر زنان کف قرص رو۲۰هفته قط کن  اما نگرانم میخام تااخر بخورم نمیدونم چیکارکنم

سلام توروخدا دیدی حوابم و بده من دوتابارداری شیمیایی داشتم دکترایمونولوژبهم قرص هیدروکسی داد از ی ما ...

سلام عزيزم منم هفته ١٠ ام همچنان دارم مصرف ميكنم هيدروكسي رو نميدونم تا كي بايد استفاده بشه .فقط اينو ميدونم تنها كاري ك ميشه كرد اينه كه به دكترت اعتماد كني سر خود نميشه تصميم گرفت

سلام عزيزم منم هفته ١٠ ام همچنان دارم مصرف ميكنم هيدروكسي رو نميدونم تا كي بايد استفاده بشه .فقط اين ...

من خیلی نگرانم دکترم هم میگ ب امید خدا دیگ قط کن من میترسم نکیخام قط کنم  اگ خدای نکرده اتفاقی بیوفته من چ خاکی ب سرم کنم 

وقتی میشه جلوی اتفاق احتمالی رو گرفت 

دارم روانی میشم ازفکر

سلام عزيزم منم هفته ١٠ ام همچنان دارم مصرف ميكنم هيدروكسي رو نميدونم تا كي بايد استفاده بشه .فقط اين ...

ببخش مزاحمت میشم  زیاد سوال میپرسم پزشکتون تخصصش چیه و انلاین ویزیت نمیکنه؟🌹♥️

2706