2737
2734
سلام دوستان من امسال کنکور تجربی دادم رتبه ام 26 شد بخدا این دستاورد رو مدیون مشاورم هستم دکتر حسین ...

یعنی فقط رفتم اکانت ساختم که جواب این نظر شمارو بدم حالا خبر ندارم سالی که شما کنکور دادین چطوری بود اما اقای جدیدی نژاد برای اختراع استاد راهنمای من بود و هیچ کمکی بهم نکرد در اخر هم نزدیک بود کلاهبرداری کنند و ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با سلام 

با اطمینان کامل میتونم بگم دکتر سینا احمدی رتبه ۶۴ کنکور ۹۴ تجربی ترم پنج پزشکی شهید بهشتی تهران بهترین هستن و قیمت مشاورشون بسیار مناسبه و واقعا مشاور قادری هستن 

آقای دکتر با گروه تیک کار میکنن

شما میتونید تو گوگل سرچ کنید تیم یک رقمی های کنکور

براتون بالا میاد و میتونید استفاده کنید حقیقتا که بهترینن

دوستان جدی میگم برید استفاده کنید و وقت رو از دست ندید 

دکتر احمدی فوق‌العاده ان

2728
بهترین مشاور خود دانش اموزه اما برای کسی که فرصت کمی داره یا دنبال نتیجه ی برتری هست باید از مشاور ب ...

سلام و عرض ادب خدمت شما بزرگوار میشه زحمت بکشید شماره و آدرس تلفن خانم اسماعیلی را به من هم بدهید

مهم ترین ویژگی خانم اسماعیلی برای من اینه که برنامه ای که به من میده فقط واسه منه ، همه ی کلاسامو تو ...

سلام میشه اگه شماره ای ایدی چیزی از خانم اسماعیلی دارید بفرستیت؟؟؟ لطفا 

2740

من خودم رشتم تجربی بود با چندتا از دوستام رفتیم پیش سامان سلامیان من که خیلی راضی بودم خیلی خوب راهنماییمون کردن و برناکمه ریزی خوبی برامون انجام دادن من خودم رتبم دو رقمی شد دانشگاه شهید بهشتی دندون پزشکی تونستم قبول شم
بقیه دوستامم رتبه های خیلی خوبی اوردن

سلام دوستان من امسال کنکور تجربی دادم رتبه ام 26 شد بخدا این دستاورد رو مدیون مشاورم هستم دکتر حسین ...

سلام 😊⚘ ببخشید شما گفتید از آقای رونقی تو سال کنکور مشاوره گرفتید میتونم ازتون چند تا سوال بپرسم؟😅

2706