2733
2734

خانوما سلام. وقتتون بخیر 🌹. من مهرنوش پویانم. سپاس که برای سلامتیتون و بالابردن اطلاعاتتون  تاپیک من رو میخونید .

اگر دچار عفونت واژن شدید میتونید بااین شیوه کاملا  خودتونو درمان کنید .

یک بار صبح و یک بار شب در حمام یه تشت رو  پر از اب میکنید،اونقدری اب میریزید که وقتی میشینید تاکمرتون اب برسه . دمای اب اونقدری بالا باشه که براتون قابل تحمل باشه و یک پیاله نمک رو در اب حل میکنید . 

تو تشت میشینید به میزان بیست دقیقه . و در این فاصله زمانی هر چنددقیقه یک بار واژنتونو منبسط و  منقبض میکنید تا عفونتا بزنه بیرون .

به سه روز نمیرسه کاملا خوب میشید 🌹.

و این شیوه برای هرخانومی جوابگو هست .

چه خانومی که باردار هست و چه دختر خانومی ک هنوز ازدواج نکرده...

خودمم در طی این چند سال که دوبار دچار عفونت شدم فقط ازاین شیوه استفاده کردم‌

کاملا عالی و بیخطر ...

من عفونت ندارم انجام بدم؟

درخواست دوستی قبول نمیکنم😊خواهرم برگرد زشته نرو بشین همه تاپیک هارو بخون من ممکنه مشکل دوستم هم اینجا تاپیک بزنم ولی اینجا مال دو نفره واسه اینکه شناسایی نشیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چجوری منبسط،ومنقبض؟! نفهمیدم

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
2740
چجوری منبسط،ومنقبض؟! نفهمیدم

چجوری چیشتو بند میاری میشه منقبض چجوری چیش میکنی میشه منبسط

اگه کلماتو غلط غلوط و اشتباه مینویسم لطفا ریپلای نکن و نخند ونیازیم نیست درستشو بهم بگی فقط ب بزرگی خودت ببخش و بدون ک اصلا تمرکزی روی کلمات نداردمم کیبوردمم هنگیه تازع وارد نی نی سایت شدم ولی تازه وارد نیستم با نی نی سایت اشنایی کاملل دارم ی دخترع ناامیدم بدون هیچ ارزویی توی تایپیکای غمگین همرو دلداری میدم و تو تایپیکای غمگینم همه دلداریم میدن ولی هم من هم غمگینای دیگ ک همو دلداری میدیم میدونیم ک اینا فقطط دلداری و تامامممم
من عفونت ندارم انجام بدم؟

خوبه گاهی حتی اگه عفونت نداری  هم استفاده کنی .ضد باکتریه. و اون ناحیه رو تمیز میکنه . و گاهی پیش میاد ک بوی ترشح میگیره . بااینکار کاملا تمیز میشه