2733
2734
عنوان

دادگاه تجدیدنظر طلاق

1925 بازدید | 26 پست

خانومایی که تجربه دارن من از دادگاه طلاق متاسفانه رای نیاوردم دادم دادگاه تجدیدنظر تمام مدارکم کامل بود بنطرتون تجدید نطر چطور هست کسی تجربه ای داشته از خودش یا از فامیلا اینا؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
مهریم تو دفتر ثبت و اسناد هست هیچی فعلا اگه بشه خونش میره مزایده

سلام و عرض احترام.

منزل با اعتراض زوج رفع توقیف میشود البته اگر یک عدد باشد.

اگر در دادگاه بدوی عسرو حرج ثابت نشد به احتمال خیلی زیاد دادگاه تجدید نظر هم رای بدوی را صادر خواهد کرد

پس تجدید نظر چه فایده داره؟

دادگاه تجدید نظر به مراتب در پرونده ایی چون طلاق و تمکین سخت تر از دادگاه بدوی عمل میکنند به همین جهت اگر در دادگاه بدوی رای نیاورد اید در تجدید نظر غالبا و اکثرا رای نخواهید اورد.

اگر در مرحله اول دادخواست طلاق شما رد شود برای بار دوم اگر دادخواست طلاق بدهید اصولا و غالبا سخت تر از بار اول میباشد.

سوال حقوقی خود را از ما بپرسید و در صورتی که از پاسخ قانع نشده اید به دفتر وکیل مراجعه نمایید

سلام و عرض احترام. منزل با اعتراض زوج رفع توقیف میشود البته اگر یک عدد باشد. اگر در دادگاه بدوی عس ...

عزیزم یه بار اعتراض زدن رییس اداره ثبت یک چارم خونش میگه مستثنات دین نیست ولی بقیش رو میده بهش باز برااونم اعتراض زدن

دادگاه تجدید نظر به مراتب در پرونده ایی چون طلاق و تمکین سخت تر از دادگاه بدوی عمل میکنند به همین جه ...

یعنی برای بار دوم پرونده طلاق باز کنم اگه رای نیاوردم؟

عزیزم یه بار اعتراض زدن رییس اداره ثبت یک چارم خونش میگه مستثنات دین نیست ولی بقیش رو میده بهش باز ب ...

یعنی شما تنها از دارایی زوج یک چهارم منزل را توقیف کرده اید؟

شما میتوانستید ماشین را هم در صورت داشتن به راحتی توقیف کنید

یعنی شما تنها از دارایی زوج یک چهارم منزل را توقیف کرده اید؟ شما میتوانستید ماشین را هم در صورت داش ...

نه کل خونه رو توقیف کردیم ولی چون یدونه خونه داره یک و نیم دانگش جزء مستثنات نیست مبلغ خونش یکم بالاست

دوما ماشینش زده به نام دیگری مامانش