2737
2739
عنوان

دوستان یک سوال دارم

131 بازدید | 7 پست

عزیزان که تو سایت نی نی هستید ، مادر امروز و چه مادر های آینده ازتون یک خواهش دارم با تموم وجودتون بچتون دوست داشته باشید اگه فکر میکنید زندگیتون عالی جلو نمیره بچه نیارید . من تو خانواده بزرگ شدم که از طرف پدری بهم میگفتن حرومزاده از طرف مادری هم هر وقت تو بچگی بازی میکردم یا شلوغ کاری تهدید میشدم به این که پرتم میکنن سمت خانواده پدری پدر و مادرم جدا شده بودن و من احساس میکردم مجرم اصلی منم شاید همه فکر کنن بچه های سه سال احساس و درکشون از زندگی کمه اما اینجور نیست من تموم اون روزهارو تا ۶ سالگی در دادگاه یادم هست بچه خوش شانسی نبودم حتی موقع بدنیا اومدم پدرم بیمارستان نیومد کسی که برگه ترخیص امضا کرد پسر خاله مادرم بود . بخاطر اینکه نه از خونه مادری پرت شم نه پیش پدرم برم که دست بزن داشت مثل بچه های عادی بازی و شیطونی نمیکردم همش تو خودم بودم همش معذرت خواهی اول و آخر جملاتم میذاشتم ترسو بودم واسه همین هدف ساده ای واسه بچه ها بودم تو مهدکودک کتکم میزدن نه تو گروه دخترا راه میدادن نه پسرا من همیشه تنها بودم و پول و خوراکیامو ازم میگرفتن همین روش تا دبیرستان ادامه داشت برای این که قیافه خوشگل نداشتم و چون ادم ساکت و ترسو بودم مجبور بودم میز بچه ها و کیفاشونو حمل کنم و پولمو بهشون بدم وگرنه مسخره ام میکردن الان ۲۶ سالمه هنوزم از مردم میترسم پدرم وقتی دوم دبیرستان بودم دست درازی کرد بهم ولی تا الانم مامانم نمیذاره شکایت کنم با این که کتک های پدرمو میدید بعدش که قرص خور شدم دید ها بهم جوری شد انگار هرزه و دیوونم فامیل منو راه نمیداد اگر ایمان به خدا و روز داوری نداشتم مطمئنن تقاص میگرفتم اما دلار جمع کردم به نظرتون لیاقت داره هنوز اینارو پدر و مادرم بدونم ؟ یا این که با پولام برم ترکیه و به هرکاری دست بزنم تا زندگی خوبی داشته باشم ؟؟؟ شیطان صفت باشم یا آدم ساده که باید فقط تحمل کنه ؟؟ کدومش

تعداد رای : 7
نظرسنجی
شیطان صفت بشم ؟
3
42%
آدم معمولی که باید تحمل کنم ؟
4
57%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هیچ کدومش

برو ترکیه و ادم صفت باش

کاکو من بَچِی شیرازم...خونوم ایقد گرمه که همیطو میجوشه عین او کتریو که میذاریش رو شعلِی گاز میقُلّه                                                                 .                                   من میگم که شل بیگیر لذت ببر ...                     بَرِی چیچی غصه میخوری؟عامو بخندااااا هااااااا لذت ببراااااا          😁😁😁😁😁 دینگیلی دیشو دینگیلی دیشو دونوگواو دوشو😂😄 
2738