2733
2734
عنوان

ختم سوره واقعه برای رزق و روزی

1360 بازدید | 32 پست

سلام بچه ها من نی نی سایت شنیده بودم سوره واقعه برای رزق و روزی خوبه خیلی ها میگفتن بین نماز مغرب عشا خونده بشه ولی گفتن اصلش اینه که هر ماهی که اولش با روز دوشنبه شروع بشه به مدت چهارده روز خونده بشه روز اول یکبار دوم دوبار وتا چهاردهم که بشه چهارده بار 

چند روز پیش اتفاقی به شوهرم گفت ماه شعبان کی شروع میشه گفت از دوشنبه نمیدونم یه دفعه چی تو دلم افتاد که شروع کنم 

ماه شعبان هفته آینده دوشنبه شروع میشه میخام به امید فراوونی رزق و روزی خونم که بی نیاز بشیم شروع کنم هر کس دوست داره بخونه ان شا الله همه حاجت روا و عاقبت بخیر باشیم

تعداد رای : 8
نظرسنجی
۱
7
87%
۲
1
12%

آره معجزه میکنه

تاثیرشو زیاد دیدم 👌🏻👌🏻👌🏻

💜 گروه بنفش 💜 کیم کارداشیان 🍑 قد ۱۶۶ 😎 وزن اولیه ۱۱۳ 😱 وزن فعلی ۹۶ 😢 وزن هدف 7۵ 😍 مانع همان چیز ترسناکیست که وقتی از هدف خود چشم برمی‌دارید می‌بینید ! 💪🏼 هنری فورد .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
منم دیدم ومدیون اون تاپیکم که پارسال یکی ازکاربرهازد  ازشب یکشنبه که فرداش دوشنبست میخونی تاچه ...

چقدر خوب من خیلی وقت پیشا شرو کردم شبا قبل خواب میخوندم البته الان تنبلی میکنم هر شب نمیخونم ولی خب سعی دارم مداومت داشته باشم.شرایط زندگیمون خوبه خداروشکر.ولی الان خیلی دلم میخواد خونه دار بشیم 

چجوری خوندی عزیزم?

همین که اسی گفته 

روز دوشنبه شروع میکنی و ....

💜 گروه بنفش 💜 کیم کارداشیان 🍑 قد ۱۶۶ 😎 وزن اولیه ۱۱۳ 😱 وزن فعلی ۹۶ 😢 وزن هدف 7۵ 😍 مانع همان چیز ترسناکیست که وقتی از هدف خود چشم برمی‌دارید می‌بینید ! 💪🏼 هنری فورد .
2706