2752
2734
عنوان

اگزمااااااا تو روخدا بیایید

109 بازدید | 29 پست

سلام خانوما دخترم ۲۶روزشه صورتش چند روز پیش یه جوشای کوچولودرآورد دون دون ریز بعد چندروز خشک شد و رنگشم زردشدروی پیشونیش هست این جوشا ازچیه به نظرتون همه صورتش دون دون قرمزه الاپیشونی ک سرشون خشک شده وزرد انگار پماد زدی ب جوشاش  دیروز بردم دکتر میگه داره اگزما میشه خوب شد آوردی یه پماددست ساز داد گفت تا یه ماه بعد خوب میشه

حالاتونت خوندم میگه اگزما درمون نداره نگرانم😭😭😭کسی اینطوری بوده

خوش اومدی نازمامان.😊

من اگزما دارم درمون نشد ولی از راهنمایی گرفتم

پماد میگه یه ماه بزن اولش ممکنه نتیجه ی عکس بده به دکترش بگو سرخود قطع نکن چون شاید سیر درمانش اینجوری باشه و با قطع کردن دارو شرایطش بدتر شه

جاست الان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من اگزما دارم درمون نشد ولی از راهنمایی گرفتم پماد میگه یه ماه بزن اولش ممکنه نتیجه ی عکس بده به دک ...

گفت ک اگه تاول زد نگران نباش.یعنی صورتش همینجوری میمونه خوب نمیشه

خوش اومدی نازمامان.😊
اره وقتی خشکیش زیاد بشه خیلییی  ولی نباید بخاری بد تر میشه تا جاییم میشه باید کرم مرطوب کننده ...

یعنی صورتش ههمینجور میمونه.آخه اول اینجور نبود یهوشد

خوش اومدی نازمامان.😊
اگه گفته نگران نباش حتما خوب میشه گلم بازم چون صورتشه و تو زیباییش تاثیر راره پیش یه دکتر دیگه ام ب ...

بهترین متخصص بردمش.الان شما هیچ وقت نشده خوب بشی کامل بره یعنی

خوش اومدی نازمامان.😊
اره وقتی خشکیش زیاد بشه خیلییی  ولی نباید بخاری بد تر میشه تا جاییم میشه باید کرم مرطوب کننده ...

کورتن ام استفاده میکنی؟؟

داداش من لیزر هم انجام داد یکم بهتر شد ولی انگار تا آخر عمر درمان نمیشه درسته؟

گفت ک اگه تاول زد نگران نباش.یعنی صورتش همینجوری میمونه خوب نمیشه

کدوم شهری اگر مشهدی ببرش پیشه حسینی خواه 

پسر منم داشت 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2706