2737
2739

نه

عـــشـــق فــقــط خـــدا❤بـــقــیه رو بــیــخــیـال🤞🤞بعضیاتون وبه خاطر امضاتون لایک میکنم نه کامنتتون😊بچه دبستانیاوخودشیرین هایی ک گزارش میزنید درچه حالید🤔😤😂مامان دوتا پرنسسم😍💑
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

ما یک ماهه حدودا کاتیم خب بعد چند روز پیش بعد یه عمر تو وات استوری گذاشت دوتاش استوری اهنگ بود من خیلی کم ان میشم نمیدونم دیگ بعد اومد پروفایلش اون عکسی گذاشت من از اون شلوار بدم میاد بعدم تو پیج پی ویش اومد ی دختری فالوش کرد اونم فالو بک داد 

چرا تو اون پیجش فالوش نکرد تازه پیج دختره بازه نه لایکی کرده نه چیزی 

میدونه خیلیییییییی بدم میاد از این کار 

بار قلبم ح کات کردیم رف یه دختری فالو کرد ک من ازش خیلی بدم میومد حساس بودم روش میگفتم چرا می‌گفت میخواستم عصبانی بشی پیام بپی بهم 

الان چرا این کارو کرده؟

میشه یه صلوات بفرستی برام اونی ک عاشقشم عاشقم باشه🥺💔

چون میخواد تحریک کنه پی بده

ندیا 

بذار خودش پی بده

اینجوری عادت میکنه تو همش پیش قدم شی

دیگه حس ششم لازم نداره که

سنگین بگیر خودت و

و تو آخرین ناجی خودت خواهی بود...                
2740
ما یک ماهه حدودا کاتیم خب بعد چند روز پیش بعد یه عمر تو وات استوری گذاشت دوتاش استوری اهنگ بود من خی ...

میخاد جلب توجه کنه احتمالا 

یا میخاد حرصت بده😑

تیکر تولدمه🙄🎂کارما میگه : بعضی وقتا باید تو زندگی رنج بکشی؛ نه به خاطر اینکه آدم بدی بودی بلکه به خاطر اینکه درک نکردی کجا باید دست از خوب بودن برداری!!😇😄❤️
چون میخواد تحریک کنه پی بده ندیا  بذار خودش پی بده اینجوری عادت میکنه تو همش پیش قدم شی دیگ ...

اره میذارم ولی قلبم سوخت 

والا من خودم صدتا حرف میزنم و بیخود قهر میکنم نصف روز نشده پی میده اونم با رفتاری که من دارم به ه ...

خوش به حالت 

چکش نکن سرگرم کن خودت و فک کردی آدمی که یه ماه بتونه نبودت و تحمل کنه دوست داره؟

این حرفا رو نزن من خودم حالم خیلی بده خیلی 

2706