2733
2739
عنوان

خونه مادرشوهر

477 بازدید | 35 پست

بچه ها من چيكار كنم شوهر منو هر دو هفته ي بار خونه مامانش نبره

بخداااا اصلاابه خاطر رفتاراشون و كاراي زشتي كه باهم كردن سالي يك دفعه هم زيادشون

اما شوهرم هر دوهفته يك بار مجبور ميكنه كه بريم اونجا در صورتي كه اونا دوست دارن شوهرم تنها بره منو نبره اما شوهرم ميگه بايد بياي

والا اونجام ميريم عين گاو ميريم نه ازمون ميخوان كه بريم   خونشون نه ا غذا بهمون ميدن هيچي من به خاطر غذا نميگما اما خوب دارن بي احترامي ميكنن به ما منم غرور دارم فقط شوهرم كوچيكمون ميكنه

تازه من دوست دارم آخر هفته ها برم خونه مامانم شهر ديگه هستند بعد ي برنامه دوستانه كه ميشه ميگم عيبي نداره هفته ديگه ميرم

اما خدا نكنه كه ي برنامه دوستانه بشه ماهم اون هفته بخوام بريم خونه مادرشوهر شوهر ميگه نه بايد اين هفته بريم حتما خونه مادرم

خيليي از خودم ناراحت شدم كه من از خانواده خودم به خاطر برنامه دوستاش ميگذرم اما اون نه

خيلييي حرصم گرفت

شما جاي من بوديد چيكار ميكرديد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میری خونه مادر شوهرت با خودت ساندویچ ببر

یه کاری کن دیگه راهتون ندن 

شر بریز

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️

من اینقدر از خودم اختیار دارم

و شوهرم اینقدر عقلش میرسه

که منو مجبور به کاری نمیکنه.. دقیقا جمعه مادرش اینا دور خمی داشتن همه بچه هاش بودن.. من گفتم میرم خونه مامانم همچین موقع شام شد شوهرم گفت بیام دنبالت گفتم نمیام دوس ندارم کرونا بگیرم شامت خوردی بیا دنبالم.. 

کلا میدونه که اگه بخواد به کاری مجبورم کنه صد برابر جواب برعکس میگیره

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2740
نرو دعوا کن زیر بار نرو بگو نمیام خانوادت حرمت نمیزارن

واي اوايل زندگيمون انقدررر گفتم ديگه خسته شدم

نميفهمه

بعد اگه تنها بره خانوادش انقدرررر خوشحال ميشن

چون همينو ميخوان

بعد اون بدون من نميره 

منممم دلمممم نميخواد زود ب زود ببينموش

من اینقدر از خودم اختیار دارم و شوهرم اینقدر عقلش میرسه که منو مجبور به کاری نمیکنه.. دقیقا جمعه م ...

خب همسرت اونجا اگه کرونا بگیره ب شمام میده. چون حساسی گفتما

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
من اینقدر از خودم اختیار دارم و شوهرم اینقدر عقلش میرسه که منو مجبور به کاری نمیکنه.. دقیقا جمعه م ...

شوهرم از مادرش ميترسه خيلييي عفريته اس والا من فهميدم خودشم خيلي علاقه نداره بره

اما چرن مادرش خونشو تو شيشه ميكنه

مجبوره

خب همسرت اونجا اگه کرونا بگیره ب شمام میده. چون حساسی گفتما

میدونم ولی خب نمیتونم بهش بگم نرو چون در هر صگرت میره.. اون خانوادش هم عقل و شعور مدارن هر هفنه نزدیک پنجاه نفر خونشون جمع میکنن

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2706