2733
2739

من ۶ساله ازدواج کردم .دوتا بچه داریم.همیشه بحث داریم .و میخواییم که طرف مقابلمونو اصلاح کنیم.هردو ایراداتی داریم .اما به همدیگه فرصت میدیم که بهتر شیم.در کل احساس خوشبختی داریم که مجرد نیستیم وشکر میکنیم که خدا بهمون دو تا فرشه کوچولو داده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان

ما پانزده ساله ازدواج کردیم و سه تا بچه داریم بچه کوچیکم یک سال و نیمه است و خیلی مارو سر ذوق آورده.

من توی این سالها سعی کردم کارهایی که شوهرم رو خوشحال می کنه انجام بدم مثلا غذا براش خیلی مهمه منم همیشه غذاهای خوب می پزم تو جمع بزرگش می کنم و کمتر از جان بهش نمی گم اصلا نذاشتم روابط شبانه کمرنگ بشه و همیشه سعی کردم شاداب باشم خیلی ها فکر می کنن اگه زیباتر بشن قطعا بیشتر مورد علاقه قرار می گیرن ولی به نظر من چیزی که خیلی جذابه شادابی ،خنده رویی و شوخ طبعی زنه زن باید سعی کنه خودش رو جوون و زیبا نگه داره ولی اینکه دایم توی آرایشگاه باشی در گیر مسایل زیبایی به نظر من از ارزش زن کم می کنه زنهای با هوش و نجیب همیشه جذاب تر بودن

2731
مینا جان شروع کن دیگه توضیح بده بگو رمز و رازش چیه چه نکاتی رو رعایت میکنید که روابطتتون خوبه

موقع قهر منت کشی نداریم خودم میرم طرفش بهش فهموندنم هرکی بره نشونه بزرگواریشه.الان دیگه اونم میاد.  موقع...... هم منتظر نمیمونم خودم میرم واسش جذاب تره. و........

فدات عزیزم نظر لطف شماست😍😘🤗

سلام عزیزم من تازه واردم  

چه خبر نی نیت به دنیا اومد خدا حفظش کنه الان چند سالشه درمورد تربیت بچه هم یکم صحبت کن دختر منم متولد ۹۲ هست 

ادمک اخر دنیاست بخند .ادمک مرگ همینجاست بخند.دست خطی که تو را عاشق کرد. شوخی کاغذی ماست بخند
سلام عزیزم من تازه واردم   چه خبر نی نیت به دنیا اومد خدا حفظش کنه الان چند سالشه درمورد تربیت ...

سلام عزیزدلم شما خوبید؟ خواننده خاموش بودید؟ 

آره یه دخترم متولد اواخر اسفند ۹۲

دختردومم اوایل آبان ۹۴😅😍😁

سلام عزیزدلم شما خوبید؟ خواننده خاموش بودید؟  آره یه دخترم متولد اواخر اسفند ۹۲ دختردومم اوای ...

بله خواننده خاموش بودم تو یه تایپیکی بودم یکی از اعضا  ادرس این تایپیک رو داد و گفت از صفحه ۹ بخون منم از دیروز  شروع کردم به خوندن عاشق راهکاراتون شدم خیلی خوب صحبت میکنیم .

میدونین من شوهرم خیلی گرمه خودم سردم تازگیها احساس میکنم  بد اخلاق شدم و شوهرمم همینجور ۸ ساله ازدواج کردیم  زود به زود دعوا میکنیم نمیگم تقصیر اونه نخ تقصیر منم هست  میدونی دوست دارم بهش حرفهای عاشقونه بزنم ولی نمیتونم تو زبونم نمیچرخه  میخوام راهکاراتونو به کار ببرم شاید زندگیم تغییر کنه  میدونی دوروز قهر میکنیم بعد اشتی میکنیم  دوباره همون روال 

شوهرم وقتی عصبی میشه زنگ میزنه به مامانم که بیا دخترتو نصیحت کن من خودم مقیدم ولی شوهرم این چیزا رو رعایت نمیکنه من میگم چرا زنگ میزنی میگه اعصابم نمیکشه  اعصابم داغون میشه باید زنگ بزنم وقتی عصبی میشه به مامانم بابا فحش میده  قبلا من اروم میموندم ولی الان منم به مامانش باباش فحش میدم یکمی منو راهنمایی کنین مرسی راستی میشه درخواست دوستی بدین  اونجا صحبت کنیم

ادمک اخر دنیاست بخند .ادمک مرگ همینجاست بخند.دست خطی که تو را عاشق کرد. شوخی کاغذی ماست بخند
2738
سلام عزیزدلم شما خوبید؟ خواننده خاموش بودید؟  آره یه دخترم متولد اواخر اسفند ۹۲ دختردومم اوای ...

راستی عزیزم خدا دختراتو و شوهرتو حفظ کنه  

بله خواننده خاموش بودم تو یه تایپیکی بودم یکی از اعضا  ادرس این تایپیک رو داد و گفت از صفحه ۹ ب ...

عزیزمممممم زن مظهر لطافت وعشق ورزیدنه 

اصلا زن بخاطر این آفریده شده که لطافت ببخشه ...بالاخره شما که میدونی همسرت گرم هست خیلی بیشتر باید دل بدی بهش

اینجور آدمها حساس ترهستن وزود میشکنند

گرهش به دست شما بازمیشه فقط 

خودت باید با افراد بهتری همنشین باشی 

زیاد کتاب بخونی 

زیاد فیلم ببینی 

اگه واقعا ازوجوه دیگه همسرت راضی هستی باید ایشون شخص اول زندگیت باشه

راستی عزیزم خدا دختراتو و شوهرتو حفظ کنه  

عزیزم من بلد نیستم درخواست دوستی بدم شما درخواست بده من قبول کنم اونجا صحبت کنیم

عزیزمممممم زن مظهر لطافت وعشق ورزیدنه  اصلا زن بخاطر این آفریده شده که لطافت ببخشه ...بالاخره ...

عزیزم میشه درخواست دوستی بدین و من قبول کنم اونجا صحبت کنیم  من بلد نیستم

سلام من تازه این تاپیک رو دیدم 

من سه سال ازدواج کردم و دخترم یک سالشه 

زندگی خوب و ارومی داریم ولی خب مشکلاتی هم هست زندگی بدون رنج که معنا نداره خانوما ☺️

خب حالا تجربیاتم 

اول این که باید قبول کنیم تو همه زندگیا رنج هست این خیبی اثر داره چون باعث میشه اروم بشیم به اسودگی برسیم و شاکر باشیم و مدام از مشکلات ناله نکنیم 

دوم این که گل بی عیب خدا هست ینی شما باید قبول کنی همه ادما یه عیبی دارند و هیچوفت نمیتونستی همسر بی عیب پیدا کنی اینجوری کم و کاستی های همسرت و قبول میکنی و دیوه غر نمیزنی سر طفلکی😁

ادامه داره دوست داشتین بازم میگم

دنیـا همه شعر است به چشمم، اما، شعری که تکان داد مرا، چشمِ تو بود❤️

خیلی همو دوست داریم 

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2706