2733
2734

جای معتبر رفتم گفتم دکتر جنسیتش مشخصه؟گفت تا حدودی گفتم چیه گفت دختره گفتم پس همسرم اومد داخل بگین مشخص نیست چون دختر دوست داره و میخوام سوپرایزش کنم ، همسرم اومد داخل دکتر بهش گفت این دستشه این پاشه اینم فلان جاشه... همسرم گفت پسره گفت بله خانومت گفت دختر دوست داری بهت نگم🙄

یعنی چی این رفتارش؟؟بالاخره چیه بنظرتون؟

لابد اول ندیده بعد دیده  😂

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پس چرا به همسرم اونجوری گفت؟    

شعور نداشته 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2740
خود دکتره عاشق پسره ، هر کس بچش دختر باشه میگه متاسفانه دختره

خب جا قحطه رفتی اونجا؟بعداینک تواون هفته هیچی ملوم نیست شبیه همدیگست چیزاشون.قطعی نیست اصلا

من ریخته ام در رگِ توشیره جان؛هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان ؛ این همنفسی چه حس و حالی دارد؛درپیکرمن دوقلب دارد ضربان❤

منم رفتم آنومالی دکتر ابلهه جلو شوهرم گفت دختره ولی صد در صد نیست ممکنه نباشه حالا من میدونم دختره ولی شوهرم قبول نکرده میگه دکتر که باتو پدر کشتگی نداشته دروغ بگه حالا جالبه تو برگه سونو هم نوشته دختر😐

برای اثبات هرچیز زمان کارآمدتر از زبان است.