2733
2739
عنوان

همین الان متوجه شدم خواهر کوچکترم...

1985 بازدید | 115 پست

دوست پسر داره و ۱۲ سالش هست،توی یک پیامرسان شبیه اینستاگرام چت میکنند!

با چند پسر و گروه های مختلف رابطه داره و متاسفانه خیلی صمیمی هستند و حتی چند تا از پسرها براش فیلم جنسی کوتاه فرستادن اما همه چیز توش مشخصه و کامل متوجه شده و دیده و حتی توی پیام با هم .....

انقدر شوکه شدم که کل بدنم میلرزه.

کمک کنید ایا به مامانم بگم برن پیش مشاور یا خودم تذکر بدم؟

ممنون

شکر خدا که هر چه طلب کردم از خدا بر منتهای میل خود کامران شدم🌷

مشاور

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خواهرم ۱۲ سال داره امسال به تازگی گوشی خریداری شده براش اما چون اعتماد داشتیم چک نکردیم تصادفی محتوای مسحجن دیدم توی گوشیش.

شکر خدا که هر چه طلب کردم از خدا بر منتهای میل خود کامران شدم🌷

وقتی تا این مرحله پیش رفتن قطعا مشاور

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2738