2737
2734

سلام دوستان من چند ماهی هست که باردارم و تا حالا هم چند باری حرفش پیش اومده برای سیسمونی به مامانم گفتم من سیسمونی نمی‌خوام به جاش بهم پولشو بدین هر چی لازم باشه خودمون تهیه میکنیم امشب دوباره صحبتش باز شد 

( من خواهر بزرگم از مامانم سیسمونی نگرفته و خواهر وسطی هم همون دو ماه مونده به زایمان نش خونه میخواستن بخرن گفتن به جای سیسمونی بهمون کمک کنید برای خرید خونه بابام ۷ سال پیش ۶ میلیون بهشون پول داد اون سال خونشون رو ۷۲ میلیون خریدن که تقریبا میشد ۱ سیزدهم کل قیمت خونه ) مامانم همش میگه فقط چیزای ضروری برات میگیریم من گفتم اگه قرار بر گرفتن ضروریات هست باید بهمون کمک کنید که شوهرم ماشینشو عوض کنه که بابام کلا زد جاده خاکی که که شوهر تو بلد نیست ماشین بخره و سرش کلاه میزارن و ماشین اشغال میخره خدا می‌دونه برای همین ماشینتون چه قدر خرج کردین که یک کم روبه راه شده و ما برای عوض کردن ماشین بهتون پولی نمیدیم هر وقت خونه خریدن کمک میکنیم (منظورش این بود که همون سیسمونی مختصر و مفید ) خیلی ناراحت شدم ( بابام همه جوره داره زندگی داداشم رو میچرخونه در این حد بگم که طبقه بالا شون می‌نشستند گفتند می‌خوایم خونه بخریم بابام بالا رو ۱۳۰ میلیون داد به رهن و داد به داداشم که بتونن خونه بخرن و پیلوت رو براشون ساخت اسباب کشی کردن پایین دارن مجانی میشینن و قسط ۱.۶۰۰  تومانی وامشو میدن‌ و خونه مامانم سوپر مارکتشونه هرچی بخواین میان از اینجا میبرن ) این حجم از تفاوت گذاشتن رو نمیتونم تحمل کنم چه کار کنم به نظرتون‌ 

توروخداب مادروپدرت فشارنیار بیخیالش طلب ک نداری تواین اوضاع اقتصادی

آدمک اخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دستخطی ک توروعاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک خرنشوی گریه کنی کل دنیاسراب است بخند آن خدا که بزرگش خواندی بخدا مث تو تنهاست بخند:)🐥💛
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

وی وی پسر سالاری  

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               

كلا مشكل از توقعات شماست

پدرمادرت وظيفه ندارن پول بدن بهت!!!چ سيسموني اي؟؟خجالت داره 

اين كارارو ادامه بدي شوهرت فقط بد عادت ميشه

سيسموني وظيفه پدرمادر شما نيست

شما داري بچه دار ميشي جورشو خانوادت بكشن؟؟

حق داری حالا بزار سیسمونی برات بگیرن تو ک بالاخره باید یا خودت پول بدی یا اونا چ فرق داره بجاش پول خودتو پس انداز کن برا ماشین

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی

عزیزم وظیفه شون که نیست بدن

مال خودشون بخوان میدن نه نخوان نباید مجبور شون کنید

سیسمونی مثل یه هدیه می مونه زشته که برای هدیه شرط و شروط بذاری

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2738

سطح توقعت رو از اطرافیان بیار پایین و راحت زندگی کن 

من جز از همسرم تو زندگیم از هیچ کسی توقعی ندارم و در ارامش مطلقم

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

خانواده شوهرت کمک نمیکنن؟؟؟

بنظرم وظیفه بابات نسبت پول بده برای تعویض ماشین یکم توقعت بالاس

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...
2706