2737
2734
عنوان

بازشدن بخیه داخل بینی

19370 بازدید | 20 پست

دوستان لطفا کمک‌کنید دارم دق میکنم ۱۰ روزه عمل کردم . سه روز پیش متوجه شدم بخیه داخل بینی افتاده و یه تکه گوشت داخل آویزونه.رفتم دکترم انداخت گردن من الان میخواد باز بخیه کنه فردا. خیلی ترس و دلهره دارم. واسه کسی همچین مشکلی پیش نیومده؟

ان شاالله همگی خوشبخت و خوش روزی میشین⁦☺️⁩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
از دماغت نفس نکش میکروب نره توش  تا فردا

دیروز برام‌پانسمان گذاشتن گفتن‌تا فردا اگه خودشو نگیره باید باز بخیه بزنم دارم از دلهره میمیرم😭

2740
یعنی اونم بخیه مجدد داشت؟

من خیلی می ترسم تورو‌خدا یکی بگه همچین چیزی کسی تجربه داشته؟ هرچی سرچ میکنم اینستا و گوگل همچین چیزی نمیبینم

به خودت شاید فشار اوردی من یکی از دوستام دماغش عمل کرد بعد رفت زیر عمل همه بخیه هاش باز شد

هیچکار نکردم  ۳/۴روز استراحت بعدش دو سه روز فقط درس آنلاین دخترم

. تا ۶ روز کار خاصی نکردم . دماغمم اصلا دستکاری نکردم. نمیدونم این چه بلایی بود

دیروز برام‌پانسمان گذاشتن گفتن‌تا فردا اگه خودشو نگیره باید باز بخیه بزنم دارم از دلهره میمیرم😭

ای بابا چیزی نمیشه مگ چیه همش یه بخیه ست دیگ  اول اینکه طاق باز بخواب  آناناس   زیاد بخور کمپوتشو بگیر لهش کن بعد بخور یه چندوقت نباید بخندی گریه کنی یا غذا بجویی همش باید له باشه  پای مرغو حتما حتما ب مامانت بگو بجوشونه اون ژله مانند ک درست شد بنداز تو سوپ بخور تو سوپم جعفری نباید بریزی ک زود جوش بخوره... از بینیتم نفس نمیکشی میکروب نره 

🦋🦄یاضامن آهو🦄🦋 
ای بابا چیزی نمیشه مگ چیه همش یه بخیه ست دیگ  اول اینکه طاق باز بخواب  آناناس   زیاد ...

این مراحل رو طی کردم. فردا روز ۱۱ عملم هست. فقط از بخیه مجدد میترسم

2706