2733
2734
عنوان

شماجای من باشید چطوری میشید؟؟

519 بازدید | 69 پست

سلام. 

من همسرم کارش شیفتیه وقتاییکه شبا شیفته روز قبلش میخوابه روز بعدش هم میخوابه و بازم میگه خستم و با من و بچم صحبتی یاا چیزی در حد صفر داره.. من خستم و ازینکه همش خوابه نفرت دارم شما جای من بودید باهاش سرد نمیشدید کلا توهمه زندگیتون؟ راهکار چیه خسته شدم ازین وضع

🥀امضا خدا زیره همه خواسته هایتان البته به شرط آنکه به صلاحتان باشد🥀💖یه دختره خاص از تبار زمستون💋💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه.اونم‌گناه داره.توهم حق داری‌ تحمل کن.و خودتۉ ب چیزای دیگه سرگرم کن .منم عین توام

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم
2728

شوهر منم همینه عزیزم ولی من سعی میکنم درکش کنم خب اون داره بخاطر زندگیمون بی خوابی میکشه و خسته میشه خودت رو سرگرم کن 

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
2738
شوهر منم همینه عزیزم ولی من سعی میکنم درکش کنم خب اون داره بخاطر زندگیمون بی خوابی میکشه و خسته میشه ...

واقعا نمیتونم شهره غریب و تک و تنها هستم احساس میکنم از همه چیز زندگی سیرشدم. احساسم اینه ک از دوران مچردی تنها تر شدم

🥀امضا خدا زیره همه خواسته هایتان البته به شرط آنکه به صلاحتان باشد🥀💖یه دختره خاص از تبار زمستون💋💖
شیفته دیگه عزیرم درکش کن  شب تا صبح کار میکنن  بیدار موندش سخته چه برسه کارم انجام بده&n ...

بله تاحدودی حق میذم ولی نه کلا😭

2706