2733
2734
عنوان

الکل در هواپیما

| مشاهده متن کامل بحث + 1034 بازدید | 32 پست
آره خدا کنه پیدا کنم اونجا مرسی عزیزم🌷🌷🌷

ب سلامت برین

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁
آره ولی من شیشه ی عینکم رو قبل کرونا هم با الکل پاک میکردم طبق دستور دکتر، نمیدونم حالا چه کنم برای ...

عزیرم نگران‌ نباش تو بطری های کوچیک بذار اگر هم چند تا چمدون داری بطری هارو پخش کن تو چمدونا 

ان شا.. ک ازت نمیگیرن 😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله ایراد می گیرن اگه بفهمن، ظرف حاوی رو که ازتون می گیرن حالا نمی دونم چه جریمه خاصی داره در کنارش ...

وای مرسی عزیزم که گفتید🌹توی بار چمدون، الان با کرونا هم ایراد میگیرن یعنی؟ مطمئنید؟

عزیرم نگران‌ نباش تو بطری های کوچیک بذار اگر هم چند تا چمدون داری بطری هارو پخش کن تو چمدونا  ...

آره دقیقا تو همین فکر بودم ولی یه دوستی الان گفتند که میگیرند و جریمه هم داره...نمیدونم واقعا

مرسی از لطف شما💕💕💕

2731
دوست مهربووونم مرسی عزیزمممم❤

قربونت😁💛

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 ی صلوات برای سلامتی تو دلی هام میفرستی؟ممنونم مهربون 🥰.        تتل🖤شادمهر🤍شایع ٫: tork👩🏻‍🦱✨ی دختر لجباز 🤪عاشق رقص💃و آواز🎧(همه جا آهنگ حموم،مسافرت،موقع خواب و..🫡🥴😁) عکاسی هم میکنم عاشق عکس گرفتنم😍📷 عاشق مرغ🍗پیتزا🍕 و همه چی🤣عاشق خرمالو و خوراکی های شیرین،شیرموز هم خیلی دوس😋وای نگم از بادوم زمینی🥹 شماهم مث من وقتی از ی چیزی خوشتون میاد دوسه بار شات میگیرین(حتی آهنگی رو که دوس دارم دوسه بار دانلود میکنم )یا من دیوونم؟!😶‍🌫️🤔چرا قشنگ زدن به ریشه چرا حال من خوش نی اوضاع قشنگ ترم که میشه هرکاری کنی دیگ این بدن،بدن نمیشه💔tatal  ای کاش حقم از تموم زندگی تنها تو باشی من عاشق تنهاییم ,تنها بشم, اما تو باشی ٫؛🤍🖇️ Shadmehr عطر خوب بزن،خوشتیپ بچرخ ؛بالاخره پستچی به در میزنه ی روز بده خبر خوب✨ shayea    من خیلی خیلی سادم با احساسات من بازی نکنید لفطا🥹😕💔اگه جایی باهاتون دعوا کردم متاسف حتما از جای دیگ اعصابم خورده وگرنه اهل دعوا نیستم🙌ولی اگه واقعا باهاتون دعوا کردم و ناراحتم کردین از چشمم میفتین 🤗 و اگه تاپیک دیگ  باهاتون حرف زدم بدونید یادم نمیمونه که دعوا کردم🤣 ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه! #دختری_که_هیچکس_دوستش_ندارد♥ لایک دوس دارم منو هرجا دیدین بلایکین😁
وای مرسی عزیزم که گفتید🌹توی بار چمدون، الان با کرونا هم ایراد میگیرن یعنی؟ مطمئنید؟

والا تو کرونا سفر نرفتم با هواپیما، ولی بعید می دونم الکل هفتاد درصدی مجاز شده باشه به خاطر کرونا

حتما ایین نامه خط هوایی مورد نظر و چک کنید

یا با خودتون مواد ضدعفونی ای ببرید که دقیقا محصولات شست و شو یا ضدعفونی رسمی با مشخصات قانونی و ترجیحا درصد الکل کمتر باشن.

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
بچه ها ممنون میشم اگرتجربه ای دارید کمکم کنیدددد

تو پروازهای داخلی فکرنکنم گیربدن. دوماه پیش برام یه شیشه الکل آوردن تو چمدون بوده قسمت بار. ولی تو هواپیما میگن ژل استفاده کنین البته همه جا گیرنمیدن اگه شیشه اسپری کوچیک باشه. مال من بزرگ بود نصفش رو خالی کرد بقیش رو بهم داد

بهترین هدیه زندگیم  پسرم....آقا سجاد. خدایا مراقب بچه هام باش. منتظرگرفتن دستای کوچولوت هستیم نفس مامان
تو پروازهای داخلی فکرنکنم گیربدن. دوماه پیش برام یه شیشه الکل آوردن تو چمدون بوده قسمت بار. ولی تو ه ...

مرسی از راهنماییت🌹🌷

وای نصفشو خالی کرد؟😂 ای خداااا این الکل برای ضدعفونی چرا اذیت میکنن😔 

عزیزم الکلی که توی چمدون بوده تو شیشه ی کارخونه ای بوده یا بطری دیگه؟ اونو ایرادی نگرفتن؟

مرسی از راهنماییت🌹🌷 وای نصفشو خالی کرد؟😂 ای خداااا این الکل برای ضدعفونی چرا اذیت میکنن😔  ...

آره نصفش رو خالی کرد ولی یه شیشه کوچیک دست شوهرم بود اصلا نگاه نکردن. الکل توی چمدون بسته بندیه ولی هیچ لیبلی نخورده روش. اینا سهمیه شرکت دلروسازی واسه کارکناش بوده که هیچ برچسبی نداره. 

بهترین هدیه زندگیم  پسرم....آقا سجاد. خدایا مراقب بچه هام باش. منتظرگرفتن دستای کوچولوت هستیم نفس مامان
آره نصفش رو خالی کرد ولی یه شیشه کوچیک دست شوهرم بود اصلا نگاه نکردن. الکل توی چمدون بسته بندیه ولی ...

مرسی خیلی ممنونم عزیزم

آره منم پس باید بریزم تو بطری بدون نام و نشون بذارم توی چمدون

امیدوارم خوب پیش بره

التماس دعا دارم عزیزم🌹🌹🌹🌷🌷🌷

عزیزم من یک ماه پیش با هواپیما سفر کردم. حتما ماسک ان نودو پنج بزن. الکل تا 100 سی سی مشکلی نداره بش ...

عزیزم خیلی پمنونم از توجه تون

چشم حتما

بنظرتون توی چمدون مشکل داره؟