2733
2734
مشکلت چیه که آمپول داده؟

گفت فولیکولات ریزه

۳ تا امپول hmg میداد با یه بسته لتروزول. و دو بسته استرادیول

لترو از شب سوم شبی دوتا_استرادیول هرشب

خدایا کمکم کن تصویر پروفایلم تبدیل به واقعیت بشه..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

31سالمه، شوهرم 38

خب دیگه وقتشه 

من ۲۴ همسرم۳۰ میگفتم نکنه بد باشه زیاد جلوگیری کنم دو سال جلوگیری کردم

الانم نزدیک۲ سال اقدام

فامیل شوهرم اکثرا ۶ماه نشده بچه دار شدن

انقد مردم حرف درمیارن همش میگن بذار بچه دار بشی 

من به هیشکی نگفتم اقدامم 

همش میگم حالا زوده

وگرن میگن نازاس

فقط به مامانم گفتم اونم بیشتر بهم استرس میده همش

2731
اگه مزاجتون سرده یا خیلی گرم نیس از دمنوش هایی که تخمک رو پر کیفیت میکنن بخورین و دوران پریود مراقبت ...

چه دمنوش های مثلا؟

اون دکتر طب سنتی برم بهتر نیس؟ اون گفت تضمین میدم تا اردیبشهت حامله میشی هزینه اش یه تومن.

میگم چون توی این مدت ک از داروهای شیمیایی نتیجه ای نگرفتم هنوز

یه چیز دیگه

یکی از آشناهامون یکسال و ۸ماه اقدام کرد حامله نمیشد اونم مثل من اولین بچش بود

دکترش براش عکس رنگی نوشت بود 

ماه بعد از عکس رنگی اقدام کرد حامله شد

اخه میگن عکس رنگی تشخیصی درمانیه یعنی اگ لوله هات بسته باشن میتونه تاحدودی بازشون کنه

من میگم نکنع لوله هام بسته ان چون دیگه همه چیم اوکی شده هم خودم هم شوهرم. ولی دکتر گفت نمیخواد عکس رنگی بدی فعلا

یعنی یکسالو نیم کمه؟

این دکتر طب سنتی گفت تا اردیبشهت دارو میدم مصرف کن اگ حامله نشدی بعد عکس بده

چه دمنوش های مثلا؟ اون دکتر طب سنتی برم بهتر نیس؟ اون گفت تضمین میدم تا اردیبشهت حامله میشی هزینه ا ...

یا اول طب سنتی برو بعد عکس رنگی یا بالعکس...یا هم هر دو رو برو ... ول کن دکتر قبلیتو ورزش هم بکن...از شانستم یکسال افتاده اوایل کرونا همش خونه و استرس...

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...
والا من الان از خدامه ولی همسرم میگه یکسال دیگه صبر کنیم.

همسر منم برا عروسی هم میگف صبر کنیم ولی الان میگه بهتر شد چون تو ایران تو این ۴۰ سال هیچ روزی بهتر از قبلش نیس که بدتر هم‌هست ...

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...
یا اول طب سنتی برو بعد عکس رنگی یا بالعکس...یا هم هر دو رو برو ... ول کن دکتر قبلیتو ورزش هم بکن...ا ...

پریود که شدم دیروز

به همسرم گفتم قضیه این دکتر سنتی رو

کارش تجربیه ولی خیلیا رفتن نتیجه گرفتن یکیش دوست خودم.

ولی همسرم گفت نمیخواد گفت کم بلا سر خودت بیار دکترتم نمیخواد بری

رفتم عزیزم، تحت نظر متخصص زنان هستم ولی دیگه خسته شدم

انشالله که این ماه خدا بهت عیدی یه بچه میده 

چله کسا بخون من جواب گرفتم انشالله که حاجت روا بشی 🤲🏻

خدایا شکرت خدایا هزاران بار شکرت که منو لایق مادر بودن برای فرشته ای به اسم دختر دونستی 😍 دخترم عزیز ترینم از خدا میخوام کمکم کنه مادر خوبی برات باشم و منو پدرت انقدر بهت عشق بورزیم و ارزش قائل باشیم که نگی ای کاش پسر بودم پرنسسم منو پدرت عاشقتیم ❤
پریود که شدم دیروز به همسرم گفتم قضیه این دکتر سنتی رو کارش تجربیه ولی خیلیا رفتن نتیجه گرفتن یکیش ...

پس همون خودت تو خونه مراقبت کن همون مراقبت هایی که گفتم و از نی نی سایتی ها هم کم بگیری برا کیفیت تخمک میگن

2706