2737
2734
مامانم میگه نباید امپول میزدی باید همینجور طبیعی ادامه میدادی میگه تو حالا بچه اولته اینا برا کسای ...

البته یه مقدار حق داره یه ذره ترس نازایی و عجله کار آدمو پیچیده می‌کنه. ولی الان که دوره درمان رو شروع کردی ادامه بده یا با یه فوق تخصص غیر از دکتر خودت مشورت کن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشا بسعادتت.منم دعا کن من بهم فولیک اسید داد و ویتامین ای این قرص خودم بگیرم اشکال نداره؟

قرصارو سرچ کنی میبینی چیا داره، همشون ویتامینه و بدون نسخه میدن ، خیلی خوبن

البته یه مقدار حق داره یه ذره ترس نازایی و عجله کار آدمو پیچیده می‌کنه. ولی الان که دوره درمان رو شر ...

والا اون همش حرفم میزنه

اخه دکتر منم عجله نکرد.چون یکسالم رد شد بعد امپول داد

،قبل یکسال فقط لتروزول بود

خدایا کمکم کن تصویر پروفایلم تبدیل به واقعیت بشه..
2731

یه دکتر طب سنتی هست یکی از دوستام بهم معرفی کرد.

غیرحضوریه دارو میفرسته برات و بهت مشاوره میده.

ولی نمیدونم دکتر خودم و داروهای شیمیایی رو ادامه بدم یا پیش این طب سنتی برم

والا اون همش حرفم میزنه اخه دکتر منم عجله نکرد.چون یکسالم رد شد بعد امپول داد ،قبل یکسال فقط لتروز ...

ببین مامان منم هر دقیقه بهم میگه چون چند ساله ازدواج کردی و اقدام نکردیی دیگه بچه دار. نمیشی یا میگه حتما سقط می‌کنی چه می‌دونم استراحت مطلقی میشی، یه ذره تفکراتسون قدیمیه، تو فقط بگو مامان برام دعا کن

2738

خیلی گریه کردم چون واقعا فکرمیکردم این بار میشه همه چی خوب بود 

نزدیک پریود درد سمت راست داشتم 

حس میکردم خبراییه

ولی نه

من روز ۱۲ ۱۴ ۱۶  اقدام میکنم فقط چون همسرم میگه فقط یه بچه و منم پسر دوس دارم دکترم گفت فقط ...

میدونستی اگه از شب پاکی ی شب در میون اقدام کنی .محیط قلیایی و احتمالش بیشتر پسر بشه.

حتما ی رب قبل نزدیکی یخ بزار روی بیضه همسر.شبلی تخمک گذاری هرشب رابطه داشته باشید

پدرم کاش میشد ز از این دایره پرواز کنم مثل ان شبنم یخ بسته روی گل های سپید در تو تبخیر شوم.پدر نازنیم روحت شاد.همیشه تو قلبمی.خیلی زود از پیشم رفتی خیلی زود یتیمم کردی.مادرمو تنها گذاشتی .حیف بزرگ شدن دخترتو ندیدی،درس خوندنشو ندیدی،عروسی شو ندیدی،مادر شدنمو ندیدی.همش برام حسرت شد تا قیامت،هیچ چیز و هیچ کس برام تو نمیشه.من همون دختر کوچولوتم بابا.التماس دعا برا منم دعا کن.دیدار تا قیامت   باباجونم دعا کن خدا ی پسر ک همه اخلاقاش عین خودت باشه بهم بده.و اسم خودتو روش بزارم.                                                            ۴ اردیبهشت فهمیدم عشقم ک تو دلمه دختر.خدایا شکرت بابت سالم بودنش.ب حق علی عاقبت ب خیر شه
ببین مامان منم هر دقیقه بهم میگه چون چند ساله ازدواج کردی و اقدام نکردیی دیگه بچه دار. نمیشی یا میگه ...

من یه دونه قرص هم نخوردم همش طبیعی

فقط روزای ک گفتم اقدام داریم بقیه اش رابطه داشته باشیم طبیعی جلوگیری میکنم

نه کلا جلوگیری نکن ...چون واقعا تخمک گذاری معلوم نمیشه ...یه دلیل این که تو علم مدرن دیر باردار میشه اینه که روز تعیین میکنن تو بلافاصله بعد پاک شدنت اقدام کن اولاش که احتمال زیاده هفته ای دوبار بقیشو هر وقت دلتون خواست...دوره هات چن روزس؟ 

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...
میدونستی اگه از شب پاکی ی شب در میون اقدام کنی .محیط قلیایی و احتمالش بیشتر پسر بشه. حتما ی رب قبل ...

یخ میذاشتم

ولی همون سه بار در ماه رو اقدام میکردیم

نه از شب پاک شدنم

2706