2737
2734
وای عزیزم اگر دکتر خوبه حتما ادامه بده، ما که نظرمون کارشناسی نیست

اخه میگن این امپولا ذخیره تخمدان رو کم میکنن.

بعدشم ک پریود میشم دردم وحشتناکه

من که اصلا پریودم درد چندانی نداشت خودم

خدایا کمکم کن تصویر پروفایلم تبدیل به واقعیت بشه..
من ۴۰ تا فولیکول داشتم که بزرگش ۸ بود روز ۱۳ دهم باردار نشدم قرص هم نخوردم  ماه بعدش حامله شدم ...

خب بسلامتی عزیزم.کاش منم اصلا دکتر نمیرفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه میگن این امپولا ذخیره تخمدان رو کم میکنن. بعدشم ک پریود میشم دردم وحشتناکه من که اصلا پریودم د ...

اگر تهرانی برو کلینیک ناباروری ابن سینا یا صارم، سرچ کنی برات میاره، وزنت مناسبه؟ سابقه ناباروری تو نزدیکانتون داشتین؟

2728
اگه مشکلی نداشتین چرا لتروزول دادن؟🤔

ازمایشا و تست اسپرم همسرم مشکلی نداشتیم.

ولی سونو خودم گفتن که فولیکولت ریزه و مشکوک به پلی کیستیک هستی

برا همین لتروزول و اینا داد

اگر تهرانی برو کلینیک ناباروری ابن سینا یا صارم، سرچ کنی برات میاره، وزنت مناسبه؟ سابقه ناباروری تو ...

ن شهرستانم۲۴سالمه اره وزنم نرماله

ن سابقه ناباروری نداریم اصلا

اخه میگن این امپولا ذخیره تخمدان رو کم میکنن. بعدشم ک پریود میشم دردم وحشتناکه من که اصلا پریودم د ...

جاری منم آمپول میزنه، یه بار هم ivf کرد ولی متاسفانه رحمش خیلی ضعیف بود، البته خود به خود ذخیره تخمکش کمه واقعا دلم میخواد نی نی دار بشن

2740
ازمایشا و تست اسپرم همسرم مشکلی نداشتیم. ولی سونو خودم گفتن که فولیکولت ریزه و مشکوک به پلی کیستیک ...

عزیزم پس شما مشکل خاصی نداری، بنظرم اگه بهت قرص تقویتی مثل فرتیل اید یا اووابوست برای کیفیت تخمک(اگه پیدا کنی) بهتر میشه

اون داروها هم که دکتر میداد واسه تخمک گذاری بیشتره

بیشتر از همه باید فکرشو نکنی و خیالت راحت باشه، من یبار خیالم راحت بود حامله شدم

همون سه روزم که اقدام میکنی خوبه 

جاری منم آمپول میزنه، یه بار هم ivf کرد ولی متاسفانه رحمش خیلی ضعیف بود، البته خود به خود ذخیره تخمک ...

منم خودم ذخیره تخمدانم پایینه نسبت به سنم

اینم ازمایش دادم گفت مشکل ساز نیس ولی برا سنت پایینه

پس نگران نباش، ان شاءالله به زودی مامان میشی، فقط استرس  نداشته باش.

مامانم میگه نباید امپول میزدی باید همینجور طبیعی ادامه میدادی

میگه تو حالا بچه اولته اینا برا کسای که سابقه نازایی دارن

منم خودم ذخیره تخمدانم پایینه نسبت به سنم اینم ازمایش دادم گفت مشکل ساز نیس ولی برا سنت پایینه

ببین من خودم یه بار آزمایش دادم ذخیره تخمکم خیییییلی پایین بود مثلاً دو از ده، دکترم می‌گفت باید اقدام کنی وگرنه هیچ تضمینی نیست بچه دار بشی، بعد سه سال آزمایش دادم رفته بود رو هشت، خود دکترم تعجب کرده بود البته زمان آزمایش اولم خیلی استرس داشتم ولی دومی اصلا. نگران نباش به زودی گردالو میشی.

عزیزم پس شما مشکل خاصی نداری، بنظرم اگه بهت قرص تقویتی مثل فرتیل اید یا اووابوست برای کیفیت تخمک(اگه ...

خوشا بسعادتت.منم دعا کن

من بهم فولیک اسید داد و ویتامین ای

این قرص خودم بگیرم اشکال نداره؟ 

با این سن از الان خودتو درگیر نکن، بیکاری واقعا؟ فقط با خیال راحت اقدام کن اونوقت میشه

همش به این فکرمیکنم چرا قبول کردم امپول زدم ۶ دوره.

بخدا دکترم گفت همش چندبارم پرسیدم ک اشکالی نداره گفت نه نگران نباش.

2706