2737
2734
عنوان

قدرت بی بی چک گذاشتن رو ندارم

211 بازدید | 19 پست

باید 15م پریود میشدم تا امروز نشدم روزی ده بار چک میکنم خودمو ک ببینم پریود نشدم توهم پریودی گرفتم شبا پامیشم میرم دسشویی میبینم خبری نیس. بس بی بی منفی دیدم میترسم بی بی بذارم حستون رو بهم بگین هرچی هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

بی بی بزار بیا منتظر خبر خوشت هسیم 😅🤩🤩🤩👶👶👶

پسر داشتن حس شیرینیه😌🤩.... دنیای معصوم و کودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده..... وقتی که یک گوشه ناراحت میشینم،یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه، نه پدرمه، و نه برادرم...... با دستای کوچولوی مردانه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم،با صدای قشنگش در گوشم میگه،:مامان، امروز چقد موهات قشنگ شده 🤩🤩روزی که بهم بگی مامان من میمیرم و زنده میشم 🤭رادوینم، عشق مامان ❤️داشتن تو داشتن تمام خوبیهای دنیاس، مرسی از اینکه پسرمی🤩👶

عزیزم اگه دوره هات ۲۸ روزه س ... الان دیگه بی بی نشون میده

من تو اقدامم تا یه هفته هم عقب انداختم ولی به این نتیجه رسیدم ک بی بی اکثر وقتا درس نشون میده

دوستای گلم میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستین 🙏❤   اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ...