2733
2739
عنوان

بااین ترس لعنتی چیکار کنم😨😨😨حیوون هراسی

| مشاهده متن کامل بحث + 208 بازدید | 36 پست
خیلی دوس دارم و رو خودم کار کردم اما حس میکنم بیشتر ازاین نمیتونم 😢

خب چه لزومی داره خودتو بندازی وسط این ترس؟ بعضی وقتا ادم باید خودش و شرایطتش رو بپذیره. منم به شدت از هرموجودی میترسم و اینو پذیرفتم

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبحالت دست میزنی من ترس ام بیشتر از ایناس عمرا دست بزنم انگار جونم درمیاد انقد میترسم درحالی که خی ...

ن من دست میزنم اما نمیتونم بغلش کنم ی حس بدی تو قلبم دارم

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
من آمپول هراسی دارم الان فردا قراره آمپول بزنم از الان استرس دارم دردش تو جونمه

وای منم وحشت دارم اسم امپول میاد امپولایی که قبلا زدم دردشون رو حس میکنم

یه مدت دارو خانه کار میکردم اوایل که به سرنگ و آمپول دست میزدم دردم میگرفت تا اینکه رفته رفته به دست زدنشون عادت کردم

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2731
وای چرا ولی از اونجایی که حیوون گرفتی نصف راهو رفتی بقیش هم می تونی

آره ی ساله دارم رو خودم کار میکنم خیلی بدم میاد از این ظعفم سر همین ترس خیلیا حتی بچه کوچولوها دستم میندازن 😢

واااای یه ساعت پیش ی سوسک گنده روی سینگ ظرفشویی بود خاستم برم ظرفارو بشورم دیدم داره راه میره 😫وای ی جیغ بنفش زدم بعد دویدم شوهرم از خاب بیدار کردم اونم آمد کشتش

عجب دریای. سحر آمیزیه غم های عالم🥲🙃
خب چه لزومی داره خودتو بندازی وسط این ترس؟ بعضی وقتا ادم باید خودش و شرایطتش رو بپذیره. منم به شدت ا ...

آخه میخوام ترسو بزارم کنار خیلیا یر این ترس اذیتم کردن با حیوونا بچه های خواهرشورم سگ داشتن از قصد ول میکردن طرف من تا من بترسم و اونا بخندن خیلی عذاب میکشم 

2740
خیلی دوس دارم و رو خودم کار کردم اما حس میکنم بیشتر ازاین نمیتونم 😢

صبرکن کم کم درست میشی

اگه بشر این اصل رو رعایت کنه قطعا دنیا جای قشنگ تری میشه:وقتی از اعماق وجودت احساس میکنی زندگیت رو نکبت فرا گرفته بچه دار نشو! 😒ظلمِ ظالم، جورِ صیاد، آشیانم داده بر باد... ای خدا، ای فلک، ای طبیعت... شام تاریکِ مارا سحر کن... 🤲😢😞😞😞مشغول قتل‌عام روزها هستم‌!💔ما دهه شصتیا تو زندگی ازهرچی میترسیدیم سرمون اومد، از هرچی نمیترسیدیم هم سرمون اومد، یه سری چیزای متفرقه هم بود اونا هم سرمون اومد، یه سری چیزا هم اصلا مربوط به ما نبود ولی سرمون اومد، یه چیزایی حتی وجود خارجی نداشت ولی اونا هم سرمون اومد، لامصب معلوم نیس کله ست یا میدان مغناطیسی😒😒😒 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کاش من حسنی بودم و توی دِه شلمرود، تک و تنهابودم، و عین خیالمم نبود که نه قلقلی نه فلفلی نه مرغ زرد کاکلی هیچکس باهام رفیق نیست، و تنها دغدغه ام این بود که تنها روی سه پایه، بنشینم توی سایه☹️☹️ من به فکرِ خستگی های پَرِ پرنده هام، تو بزن تبر بزن... من به فکرِ غربتِ مسافرام، آخرین ضربه رو محکمتر بزن🍁🍃اون درختِ سربلندِ پُرغرور، که سرش داره به خورشید میرسه منم منم، اون درختِ تن سپرده به تبر که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم، من صدای سبزِ خاکِ سُربی ام، صدایی که خنجرش رو به خداست، صدایی که توی بُهتِ شبِ دشت، نعره ای نیست ولی اوجِ یک صداست🌳🍃🍃سنگ است که میزند به سینه هرکس فقط برای خود😔 بیزارم از این خلقِ دورنگ و از ناکسان و هرکسی😒
واااای یه ساعت پیش ی سوسک گنده روی سینگ ظرفشویی بود خاستم برم ظرفارو بشورم دیدم داره راه میره 😫وای ...

از سوسک نمی‌ترسم اما از پروانه و زنبور و مورچه و اینا وحشت دارم 

آره ی ساله دارم رو خودم کار میکنم خیلی بدم میاد از این ظعفم سر همین ترس خیلیا حتی بچه کوچولوها دستم ...

مهم اینه که خودت فهمیدی داری برای برطرف کردنش تلاش می کنی وقتی تونستی با حیوون ها ارتباط بگیری بعد دیگه خوشحال میشی برای گرفتن حیوون خونگی

موسیقی                                                                         به جهان ... روح                                                               به ذهن ... بال                                                               به تخیل ... پرواز                                                                و به هر چیزی ... زندگی میبخشد                  
آخه میخوام ترسو بزارم کنار خیلیا یر این ترس اذیتم کردن با حیوونا بچه های خواهرشورم سگ داشتن از قصد و ...

خب کم کم کنار میای. خیلی بده اطرافیان نزدیک ادم حیوون داشته باشن

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.
صبرکن کم کم درست میشی

آره با مشاور حرف زدم گفت هفته ب هفته ی مرحله برو جلو هفته بعد باید تو دستم غذا بدم بهش وای از الان قلبم ب تپس میوفته 

مهم اینه که خودت فهمیدی داری برای برطرف کردنش تلاش می کنی وقتی تونستی با حیوون ها ارتباط بگیری بعد د ...

آره واقعا خدا کنه کم نیارم 

2706