2703
2553

بچه ها من هرچی حتی زنبورم ببینم میترسم شدیدا اااا بعد الان ی خرگوش گرفتم نزدیک به هفت روزه اما فقط نازش میکنم نمیتونم بغلش کنم یا باهاش بازی کنم وقتی ازادش میکنم و یهو میپره سکته میکنم اون میخواد بامن بازی کنه اما من از ترس همش در میرم و پسرکم ک کوچیکه غش میکنه از خنده 😢چیکار کنم؟؟ 

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من همون نازم نمیتونم بکنم. باز خوبه جرات کردی تو خونه ات حیوون نگه داری

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.
میشه دقیقا بگی چرا خرگوش گرفتی ؟

خیلی دوسش دارم تند تند بهش سر میزنم غذا میدم جاشو عوض میکنم اما اینکه بغلش کنم نه فقط رو زمین نازش میکنم نمیدونم چیکار کنم

2714
من همون نازم نمیتونم بکنم. باز خوبه جرات کردی تو خونه ات حیوون نگه داری

خیلی دوس دارم و رو خودم کار کردم اما حس میکنم بیشتر ازاین نمیتونم 😢

خوشبحالت دست میزنی من ترس ام بیشتر از ایناس عمرا دست بزنم انگار جونم درمیاد انقد میترسم درحالی که خیلی دوسشون دارم و مواظبشونم ولی از دور ب بقیه میگم اینکارو براشون بکنین

وای چرا ولی از اونجایی که حیوون گرفتی نصف راهو رفتی بقیش هم می تونی

موسیقی                                                                         به جهان ... روح                                                               به ذهن ... بال                                                               به تخیل ... پرواز                                                                و به هر چیزی ... زندگی میبخشد                  
2706