2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من زیبامداما اصلن جذاب نیستم دوسذدا م ی تغیراتی در ظاهرم بدم وختی میرم بیرون میبینم همه زنا خیلی رنگ ...

زیبایی تو سادگیه 😍 اینا همه از مد میفته ولی قیافه طبیعی نچرال ساده همیشه مده ، ب خارجا نگاه کن همه ساده همه طبیعی همه بدون ارایش چون خودشون خودشون دوس دارن مث ایرانیا نیستن برا بقیه چشم و‌هم چشمی پلنگ شدن

چقد ماتکرار ی هسیم واسه شوهرامون

نه اتفاقا نه اینکه بگم خیلی خیلی زیبا ولی شوهرم یه اخلاقی خاصی داره فکر میکنه من ازاسمون براش افتادم پایین بعداز۱۳سال زندگی چون خودم دوست دارم و خیلی از خودم تعریف میکنم اعتمادبنفس دارم و هیچ وقت تو هیچ سنی دست به عمل صورت نمی زنم 

دوبار ژل لب زدم بنظر خودم خوب بود حتی بیشتر دوست داشتم اما اطرافیان زدن تو ذوقم، از قضا فوری هم جذب شد منم دیگه نرفتم باز بزنم.

هاشور ابرو کردم خیلی راضیم از اون ابرو های دم موشی خلاص شدم .خط چشم تتو کردم بشدددددتتتتت پشیمونم تتو بدن هم دارم از اونم بشدتتتتتت پشیمونم

2706