2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خودت باش و خودتو دوست  اشته باش

به خودت و به زندگی عشق بده

موقعیت مالی همسرتو درنظر بگیر و بهش روحیه بده

اطلاعاتت رو درمورد مسائل زناشویی بالاببر

به خانوادش احترام بزار 

اولویتت همسرت بعد بچه ها باشن

همسر من از اولم دوستم داشت خیلی الان هم خییییلی بیشتر شده حتی درمورد رفتار با پرسنل شرکتش هم با من مسورت میکنه و خییلی قبولم داره

عزیزم من تو تاپیک دیگه ای هم گفتم ازدواج ما سنتی بود تقریبا 17 سال پیش اوایل شوهرم دوستم داشت نه خیلی زیاد من هم همینطور ....ی اخلاقای خاصی داشت ایراد گیر بود کار من و نمی دید خانوادش و ترجیح می داد دلم و میشکست سر هر بحثی توهین  می کرد ولی خوب ی اخلاقای خاص و خوبی هم داشت من هم باهاش یکی به دو می کردم ولی هیچ وقت به خانوادشون توهین نمی کردم احترامشون و داشتم واقعا ی جوری بود انگار جادو شده بود تا اینکه سال 90 از اون خونه ای که توش بودیم جابه جا شدیم کم کم اخلاقش بهتر شد  مردی که اینقدر غرور داشت که معذرت خواهی نمی کرد حالا قربون صدقه م می ره شاید صبر و تحمل من و مهربانی و گذشت من جواب داده اون میگه واقعا عاشقت من ام دوستش دارم ولی کارایی که کرده و حرفاش یاد می یاد حالم بد میشه نمی دونم واقعا چطور این حس و دور کنم گاهی فکر گذشته میکنم بغض میکنم ولی اون دیوانه وار من و دوست داره می دونم که دروغ نمیگه کاش بتونم گذشته رو فراموش کنم هیچ وقت هم به روش نمی یارم میگم شاید ناراحت بشه ولی دلگیرم یکی از اخلاقای خوب شوهرم دست دل بازی است و چشم پاک بودن خدا حفظش کنه