2733
2734
عنوان

کمک کنید من موندم ی تصمیم بزرگ برا نگه داشتن یا نداشتن بچم🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 631 بازدید | 69 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه این چه حرفیه 19 سالگی مگه سن کمیه 

من خودم 15 دخترم بدنیا اومد 

خواهش میکنم عاقلانه تصمیم بگیر که بعدها پشیمون نشی 

با خونوادت مشورت کن حتما 

سعی کن شوهرت رو هم قانع کنی 

انشالله بهترین تصمیم رو بگیری ❤️❤️

2731
ازدواج کردیم

خب پسسسس ترسیدم گفتم حتما نامزدی اشکال نداره عزیزم ولی اگ خودت شوهرت دوس ندارین بنظرم اشتباهه باز خودتون میدونین درضمن میخای جنسیتشو بدونی بگو بدون اینکه متوجه شی سرت نمک بریزن اگ موهات دس زدی خاروندی دختره اگه صورتت سیبلت دست زدی خاروندی پسره فقط خودت نباید بفهمی اونی ک سرت نمک میریزه باید نامحسوس انجام بده و بد نگات کنه ببینه چیکار میکنی 

و اینکه ممکنه با سقط دیه بچه دار نشیا بنظرم بزار نی نی فشنگت ب دنیا بیاد خیلیم خوبه

تا دیر نشده بهش بگو فعدا مهمترین و واجبترین حقه طبیعیشه که بدونه حامله هستی خدا یه مهری تو دلش میندازه که نگهش داری یا به هر دلیلی خدایی نکرده حتی یک درصد  هم مخالف باشه لا اقل تا دیر نشده کاری کنی وگر نه دیر بگی تا عمر داری سرکوفت میزنه که چرا نگفتی و حالا  دلایل خودش رو میاره ولی مطمعن باش اونم نگه میداره خدا خواسته نعمب داده خود بچه هم میگه ما انقدراهم بد نیستیم مارو دور ننداز

2738
عزیزم اصلا ننداز پشیمون میشی ب دنیا میاد باباش هم عاشقش میشه اگه میترسی که بگه برو بنداز فعلا نگو تا ...

دقیقا واسه همین بهش نگفتم ک اگر کنار اومدم با خودم فعلا نفهمه 

تا دیر نشده بهش بگو فعدا مهمترین و واجبترین حقه طبیعیشه که بدونه حامله هستی خدا یه مهری تو دلش میندا ...

اره ی حسی بم میگه خیلیا منتظر بچن و حالا این بچه خودش اومده ناشکریه بندازمش

دلمم نمیاد  آخه چه حس عجیبیه اه

خدا یه نعمت بزرگ بهتون داده ناشکری نکنید 

باید فقط یه نفرو از نزدیک ببینی واسه بچه دار شدن چه زجر و دردی میکشه اونموقه میفهمی خدا چه لطفی بهتون کرده

ما آبادانیا   
2706