2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره من یه دوست ک ازبچگی باهم بودیم تاالان همیشه باهامه موقع خواب و.... اسمش ساراس  همه می‌دونن ...

چ ترسناک!

واسه رسیدن ب اهدافم واسم دعا میکنی؟🥺تیکر بارداری نیست😊من همتونو دوس دارم خب؟مهربون باشیم❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖
2731
همه داشتن حتی به غلط 

😂😂👍

واسه رسیدن ب اهدافم واسم دعا میکنی؟🥺تیکر بارداری نیست😊من همتونو دوس دارم خب؟مهربون باشیم❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖

اره منم دارم...

یه مردی که موهای قهوه ای و چشای قهوه ای روشن مایل به عسلی داره!!!

همیشه تو خیالاتم با اون حرف میزنم😐 فکر کنم دیوونم😐😐

کاش یه همچین کسی رو تو واقعیت داشتم!

نه تو آنی که همانی ، نه من آنم که تو دانی

من نه اما خواهرم داده اسمش بهنامه😁😁😁بسیار پولداره.

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
تخیلاتم کنارم خوابیده خرسشم گرفته بغلش پتوروکشیده روش سرمانخوره😁

😁😁😁😁

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

منم دارم همیشه تو ذهنم یکی رو دارم ک مثل من فکر میکنه مثل من نگاه میکنه مثل من میخنده مثل من غصه میخوره خیال آدم میتونه آزاد آزاد باشه و همه جا بره 

احساسات همیشه کافی نیست و جواب نمیده باید منطقی هم باشه آدم 

عزیز دلم من دیووانه نیستم

الان من متعادل نیستم و نمیدونم چه مرگمه

من الان ناراحتم و.میخوام.گریه کنم میشه یکم درکم کنی 

ببخشید اینو.میگم ولی شما نمیتونی حال منو درک کنی عزیزم

عکس پروفایلم بازیگر محبوبمه💋💋💋💋 عاشقشم میمیرم براش♥♥♥♥ به نظرم جذاب ترین و باحال ترین مرد روی کره ی زمینه😘😘😘😘 خیلی دوسش دارم باورتون نمیشه ولی اون عکسی که گذاشتم پروفم تو سن ۵۶ سالگیش گرفته!!! خلاصه..... خیلی دوسش دارم♥♥♥♥
میشه بگی کیه ؟    

رابرت داونی جونیور

عکس پروفایلم بازیگر محبوبمه💋💋💋💋 عاشقشم میمیرم براش♥♥♥♥ به نظرم جذاب ترین و باحال ترین مرد روی کره ی زمینه😘😘😘😘 خیلی دوسش دارم باورتون نمیشه ولی اون عکسی که گذاشتم پروفم تو سن ۵۶ سالگیش گرفته!!! خلاصه..... خیلی دوسش دارم♥♥♥♥
اره دارم میرم ۱۵

چند سال دیگه به حال الانت میخندی 😁😁😁

2706