2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بسه دیگه چقدر مارکتینگ پنبه ریز ونیوشا کم بود

تحریم شکسته شد از امریکا داریم وارد میکنیم 

خدایا رحم کن به ملتی که هنوز میخوان همو تیغ بزنن

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
2738
بسه دیگه چقدر مارکتینگ پنبه ریز ونیوشا کم بود تحریم شکسته شد از امریکا داریم وارد میکنیم  خدا ...

عزیزم یچیزبگمـمن یساله تونفیسم جداازایک میگن تبلیغه وفلان من خودم خط لبخندداشتم دودوره پودرکلاژن طبیعی کرم زعفران وسرم طلاباهم استفاده کردم خط لبخندم رفت واقعاراضیم حالاجداازاینک خیلیا میگن بده اگرطبق دستوربریم عالیه

رنگ ولایتhaircolorist
عزیزم یچیزبگمـمن یساله تونفیسم جداازایک میگن تبلیغه وفلان من خودم خط لبخندداشتم دودوره پودرکلاژن طبی ...

وایی جاریم تازه رفته نفیس 

بخدا حال به هم زن تبلیغ میکنه به جای جاذبه دافعه پیدا کردم اگرم خوب باشه ترجیح میدم از برند ویا کسی دیگه خرید کنم

وایی جاریم تازه رفته نفیس  بخدا حال به هم زن تبلیغ میکنه به جای جاذبه دافعه پیدا کردم اگرم خوب ...

این شامپو ریزش مو را جوری تبلیغ میکنه انگار همه دنیا ریزش دارن انگار فقط مارک ایشون جواب میده

خسته کننده 

وایی جاریم تازه رفته نفیس  بخدا حال به هم زن تبلیغ میکنه به جای جاذبه دافعه پیدا کردم اگرم خوب ...

اره خیلیااونطورن ولی من اصلااااا هنین باعث شده ازم میخرن توپیوم فقط میبینن نه خدایی عالیه

رنگ ولایتhaircolorist
اره خیلیااونطورن ولی من اصلااااا هنین باعث شده ازم میخرن توپیوم فقط میبینن نه خدایی عالیه

چقدر خوب

من حاضرم دوبرابر خرج کنم ولی اخلاق وروی خوش ببینم اصلا مشتری مداری بلد نیستن دوتا صفحه کتاب خوندن انگار شدن علامه دهر خودشیفتگی میباره 

ممنونم از صبوری وآرامش که بهم هدیه دادی