2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خودش میدونه تا چه حد میخوره جدیدا نه رو یاد گرفته خیلی اصرار کنم میگه ن اونم با لحن خیلی جدی😅قربونش برم اداهاش زیاد شده منو میبینه ارایش میکنم یسره به صورتش اشاره میکنه میکه به منم بزن 🤣ازالان قرتیه بچم

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
2738

پسر من ۱۵ ماهشه ۵ وعده غذایی میدم دوتاش میان وعدست میوه رنده میکنم میدم حلوا درست میکنم براش ..در تین حین هرچی خودم بخورم ب پسرمم میدم قاشقشو نمیدونم ولی ب اندازه وعده غذایی خودم واسه پسرمم میکشم همشو میدم میخوره ماشالا

خدایا واسه همه ی چیزایی ک بهم دادی و ندادی ازت ممنونم🌷😍😊میشه یه صلوات مهمونم کنی👉😘💝

از صب تا ظهر زیاد چیزی نمیخوره ولی میوه دوس داره زیادم میخوره از ظهر تا غروب خوبه ولی شبا بهتر میشه🥰۱۱ کیلوئه فسقلیدوسال ونیمشه 

با من وارد بحث نشید.دیگه خط ندارم😏🖤

کامل ناهاروشامشو میخوره من با قاشق کوچیک میدم نشمردم ولی ظرفشو پرمیکنم همشو میخوره خداروشکر.

عصرونه بستنی .ژله.بیسکوییت مادر .کیک خونگی.پسته گردو و...سعی میکنم عصرونه سبک بخوره تا شام کامل بخوره

خدایا شکرت بخاطر وجود پراز عشق همسر و نی نی نازم.خدایا عاشقتم.عاشقتم که این همه خوشبختی بهم دادی.همسری مهربون وبی نظیر.نی نی خوشگل و سالم.خدایا بخاطراین همه خوشبختی فقط و فقط به خودت مدیونم.الهی شکرت 💝💝💝
2706