2733
2739
عنوان

شوهر و نماز خواندن

| مشاهده متن کامل بحث + 1069 بازدید | 44 پست
به نظرم از اون خونه برید.اکه چهل روز بتونه مشروب را کنار بذاره دیگه میتونه ترک کنه

بمن قصم میده ولی اگ باهم میشینن هی اصرارش میکنن بخور بابا تو اوج مستی میره یا تو چرا منع شوهرت میکنی از این حرفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا صدای اذان میزارم حالا فیلم یوزارسیف داریم میبینم انشالله بهش اثر کنه همیشه دعا میکنم براش

شما با ایمان قوی باشی و با عشق و محبت باهاش رفتار کنی وقتی عاشق شما بشه عاشق دینت هم میشه.همسر من همینجوری منو عاشق اهل بیت علیه السلام کرد.منم اهل نماز و اینا نبودم خیلی هم روابطم آزاد بود و هیچ محدودیتی هم تو امورم نداشتم.حالا مراقبم کاری نکنم قلب عزیزم بشکنه،🥰

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
همچین میگی هر کس انگار نه تنگار همسرشه.این هرکس قراره مدر بچه هاش باشه.انقدر چرند نگو

اولا درست صحبت کن بی فرهنگ ، چرت و شما میگی، در ثانی هرکی یه اعتقادی داره ، نمیتونی به زور عوضش کنی، شوهر این خانوم خودش عاقل بالغه خودش باید بخواد

2731
اولا درست صحبت کن بی فرهنگ ، چرت و شما میگی، در ثانی هرکی یه اعتقادی داره ، نمیتونی به زور عوضش کنی، ...

به حرف های مفتت ادامه بده بافرهنگ .ریپلای نکن .چهار تا جمله کردی تو مغز نداشتت هی میای چرندیات مینویسی.

پول رهن نداریم تنها ۱۵ تومن فقط داریم 

یه چیزی بفروش و برو تا بتونی زندگیت را نجات بدی.واقعا همنشینی آدم را شبیه همونا میکنه.اذان و قران گذاشتن هم فایده نداره به نظرم میفهمه ادا اطفاره ولی اعمال خودتو انحام بده در عین حال عاشقانه به همسرت محبت کن مطمین باش به موقع اثر میکنه

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
حتی همسرم میگه بلد نیستم یا ساکت میشه میشه مرحله ب مرحله بمن یاد بدی

همسر منم تو مجردیش تو جمع های خانوادگی قلیون ومشروب وهزار جور ازادی دیگه داشتن ،،،، بعد از نماز خون شدنش وعوض شدن اعتقاداتش کلی طعنه وکنایه از کل فامیل مخصوصا برادراش که همه ازش بزرگتر بودن شنید ،خدا میدونه جاری هام چقدر تلاش میکردن رابطه ما خراب بشه که همسرم بشه همون ادم قبلی ولی مادرش پشت من بود، اولین عید نوروزی که من نامزد کرده بودم تقریبا ۱۰ روزی میشد که نامزد شده بودیم،منو بردن خونشون گفت میخوام همسرم موقع سال تحویل کنارم باشه ،وقتی سال تحویل شد گفت نوبت عیدی هاتونه که بدم به مادرشون عیدی دادن برای منم اورد بده گفتم اجازه بده عیدیمو خودم بخوام که چی باشه،گفت باشه خودت بخواه تو جون بخواه من میدم، گفتم بیا دستتو بزار روی سفره اومد و گذاشت گفتم قسم بخور از همین امروز بیای ومن بهت نماز یاد بدم و با هم بخونیم یه نگاه بهم کرد بعد گفت به این سفره قسم به جون خودت که همه دنیام شدی از همین امروز میخونم ،مادرش از خوشحالی فقط اشک میریخت ،،،، یه قلیونم داشت که برد تو حیاط خونشون شکوند گفت اینم بره به درک دیگه دوره ی جهالت من تموم شد

ما ملت امام حسینیم💚💚
2740
به حرف های مفتت ادامه بده بافرهنگ .ریپلای نکن .چهار تا جمله کردی تو مغز نداشتت هی میای چرندیات مینوی ...

من برای کسی بد نخواستم ولی الان از خدا میخوام بدترینا برات باشه بخاطر شعور پایینت، به شما چه ک من پیام میزارم اینجا شما دیگه لطف کن جواب نده 

به حرف های مفتت ادامه بده بافرهنگ .ریپلای نکن .چهار تا جمله کردی تو مغز نداشتت هی میای چرندیات مینوی ...

توهین نکنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
من برای کسی بد نخواستم ولی الان از خدا میخوام بدترینا برات باشه بخاطر شعور پایینت، به شما چه ک من پی ...

توهین نکنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
من برای کسی بد نخواستم ولی الان از خدا میخوام بدترینا برات باشه بخاطر شعور پایینت، به شما چه ک من پی ...

هر چی از دهنت دراومد گفتی طلبکارم هست.اره چون گفتی بی شعورم و بی فرهنگم حتما خدات امشب دامنمو میگیره.خوش اومدی