2726
عنوان

شوهر و نماز خواندن

1059 بازدید | 44 پست

خانمای گل خیلی دوست دارم شوهرم نماز بخونه اعتقاد داره ولی نمیخونه یا شراب و عرق میخوره 

هر قدمی ک نزدیک بشه متاسفانه خانوادش  ۱۰۰ قدم میبرنش دور خونه پدر شوهرم بالا زندگی میکنیم نمیدونم چکار کنم 

کاری نداشته باش 

اگه میخواست خودش میخوند 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ازش بخواید که نماز بخونه با زبون نرم 

بگید بیشتر عاشقش میشید .

سعی کنید تو محیط خوب و با دوستان مومن رفت و آمد کنید و اگر خانواده ش از نماز دورش می کنن کمی ازشون فاصله بگیرید 

هنوزم تو شبهات اگه ماهو داری ....من اون ماهو دادم به تو ...یادگاری 🌙

دستشو بگیر ببر هیعت

مشخصه شوهرت خودش علاقه داره 

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
2706