2737
2734
عنوان

تو رو خدا بیاین؟

85 بازدید | 12 پست

شوهرم آزمایش خون داده معلوم شده تیروئیدش خیلی پرکاره.دکتر آزمایش گاه گفته احتمالا باید کورتون بزنی.یعنی دوراز جونش سرطانه؟

میشه واسه حل شدن مشکلم صلوات بفرسی،زندگیم بدجوری بهم ریخته اس.دعا کنین دشمن شاد نشم.قلبم داره میترکه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه چه ربطی به سرطان داره 

دور از جون هما انسان ها و همچنین همسر شما

اللهم صل الا محمد و ال محمد 

خدایا تورو به همین صلوات برای همسرشون مشکلی پیش نیاد🙏

دین من انسانیت است🍃                                         خدایا شکرت بابت وجود پهلوان شهرمون مهران قربانی😍❤/  من عاشق شهر ساری و مردمش مخصوصا قهرمان شهرمون هستم🏡
علائم همسرت چی بود که آزمایش دادی عزیزم؟

عرق کردن بسیار لاغر شدن.لرز

میشه واسه حل شدن مشکلم صلوات بفرسی،زندگیم بدجوری بهم ریخته اس.دعا کنین دشمن شاد نشم.قلبم داره میترکه
نه بابا من چندسال کورتون استفاده کردم سرطانم ندارم

واسه چی کورتون زدی عزیزم

2738
نه چه ربطی به سرطان داره  دور از جون هما انسان ها و همچنین همسر شما اللهم صل الا محمد و ال مح ...

زنده باشی عزیزم.لطف داری شما

واسه چی کورتون زدی عزیزم

سینه م ماستیت شد که درمانش با کورتون بود

خدایا نیار اون روزی رو که من باشم و بچه هام نباشن.خدایا هیچ مادری رو با بچه ش امتحان نکن.خدایا مراقب بچه هام باش