2737
2739
عنوان

تو رو خدااا خانوما بیایید بچم حالش خوب نیست😭😭😭داره هزیون میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 2355 بازدید | 82 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شاید تنگی نفس هم داره .کلا شاید علایم کرونا باشه نه سرم.لطفا اقدام کن

دقیقا بعد زدن این آمپول به نفس نفس افتاد و لبش کبود شد...از عوارض این آمپول آریتمی قلبی رو نوشته😭😭

😍 دانشجوی پرستاری💉💊😍...اتفاقات خوبم تا افتادن، شکستن...😔😔
2728

یه ذره اروم باش هیچی نمیشه اروم باش توخودت بدتری الان اگه اینکارارو جلوش بکنی اون بیشتر حالش بد میشه ننرس دخترمنم همین بود بزار هروق خاست استفراغ کنه صاف نخابه اصلا بیدارباشید بالاسرش تا سه روز استفراغ داره بعدش خوب میشه کم کم هیچی بهش نده بخوره که نیاره بالا اگرم گرسنه شد بهش کم بده اگه میبینی اروم نشد ببرش باز دکتر

2738
اینجوری نگو خیر نبینن اینهمه زحمت میکشن اینم نتیجش زنگ بزن اورژانس شرایطش رو بگو

طرف میگه با دوز بالا زده احتمال وقتی داره که هیچ بچش حالش بده مرگ به اونا که با آدم مثل اشغال رفتار میکنن سرطانم  کمشونه

ی دختر دارم شاه نداره صورتی داره ماه نداره😘😘😘

من ساق دستم درد میکرد به شدت تو گوگل نوشته حمله ی قلبی سریعععع رفتم دکتر معاینه کرد گفت دیسک گردنت زده😅 دستت دوتا مسکن زد خوب شدم

هرکس بَدِ ما به خلق گوید، ما دیده زِ او نمیخراشیم...ما خوبیِ او به خلق گوییم...(تا هر دو دروغ گفته باشیم😎)
طرف میگه با دوز بالا زده احتمال وقتی داره که هیچ بچش حالش بده مرگ به اونا که با آدم مثل اشغال رفتار ...

بابا اینا دانشجو ان طبی همه شیفت شب دانشجو ان

انسان ها همان چیزی هستند که در آینه می بینند😎🥺😔
2706