2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها تیپ باباشو یادم رف بگم، یه کت بلند مشکی پوشیده بود با کفشای براق ورنی، یعنی قشنگ تیپ نقش اول فیلمارو زده بود وقتی میخوان برن هولدینگ😅😅 خلاصه که خدا از این بابا ها برا همه قسمت کنه بلند بگو آمین🤲😂

2728
بچه ها تیپ باباشو یادم رف بگم، یه کت بلند مشکی پوشیده بود با کفشای براق ورنی، یعنی قشنگ تیپ نقش اول ...

آقا ماشینشو نگفتی؟  باید ماشین بزرگ و جاداری باشه که ۴ تا توش جا شه

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  
2738
بچه ها تیپ باباشو یادم رف بگم، یه کت بلند مشکی پوشیده بود با کفشای براق ورنی، یعنی قشنگ تیپ نقش اول ...

استارتر آفرین بهت تبریک میگم

در کنار افرادی چون اقدس و غلام حماسه ای جدید 

چون بابای چهار "سینه" ساختی

هو هو بزن دست قشنگه رو🤣🤣🤣🤣🤣

به کجاها برد این امید ما را...

توروخدا امون بدید دارم میپوکم🤣🤣😂😂😂😂🤣🤣🤣😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤦

عشق یک زینب و هفتاد و دو سر میخاهد  .........بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد.....سلام ب روح بلند حاج قاسم سلیمانی٬ دشمن خوب بداند امروز سردار ما بی واسطه پیام میفرستد و بی انکه رصد شود ب خطوط سرکشی میکند و قوی ترین رادار ها و پهپادهای شما نمیتواند روح بلند او را هدف قرار دهد. دشمن بداند امروز یک ایران قاسم سلیمانیست.  پای اولاد علی ک درمیان باشد خودم بند پوتین جگرگوشه ام را سفت میکنم.      اللهم ارزقنا شهادت

حالا بابای من.یه بار لنز گذاشته بودم.یه ساعت جلوم وایساده بود دستاشو تکون میداد میگفت خدایی میبینی؟میگفتم اره میگفت اگه راست میگی این چندتاس😂😂😂

کسی که میخواد بره دویدنو یادش بدید .یه لقمه نون پنیرم براش بزارید تو راه ضعف نکنه برگرده.

بچه ها یه سوال همینن االان اومد تو ذهنم....

بنظرتون نحوه قرار گیری اون چهارتا سینه چجوری بود په؟؟

گزینه 1 دایره ای

گزینه 2 لوزی

گزینه 3 دوتا بالا دوتا پایین

گزینه4 دوتا جلو دوتا عقب 

گزینه 5 به صورت پراکنده در اقسا نقاط بدن

2706