2733
2734
عنوان

یعنی انقباضه؟!اگه اطلاعی دارین بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 184 بازدید | 32 پست
اگه انقباضا مرتب ومنظم وسروقته اره گلم وقتشه ساک ومدارکتو اماده کن خودتم جینگیل کن وتایساعت دیگه این ...

مرسی عزیزم کاش خودش باشه دیگه

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم کاش خودش باشه دیگه

ایشالا بسلامتی فارغ بشی گلم برا باردارا ومنتظرا خیلی دعاکن

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
دو روز دارم ۴۰هفتم پر بشه

حتما صبح برو بیمارستان

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚
2728
احساس فشارم داری یا نه

ببخشید خیلی کم بعضی وقتا به مقعد

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
ممکنه صبر کن شد پنج دیقه  یکبار برو البته اگه بیمارستان نزدیکه به سلامتی زایمان کنی  بلن ...

آره بیمارستان نزدیکه کاش خودش باشه دیگه

ببین من تجربه خودمو میگم دیگه تصمیم گیری با خودت سر بچه دومم سی و نه هفته ویک روز رفتم بیمارستان بر ...

ووی من چند روز پیش معاینه شدم نی نی پایین نبود ولی دهانه رحمم دو انگشت باز بود

2738
آره بیمارستان نزدیکه کاش خودش باشه دیگه

بلند شو راه برو 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
انقباضه برو بیمارستان پس بیخیال تاپیک زدی😂

آخه درد ندارم اصلا  اگه فاصلش کمتر شدم یه بسم الله بگم پاشم پس

دختردوسانت بازشدی نشستی

مشکلی نداره 

تو خونه بودن خیلی بهتره بهت میرسن

من تا رفتم بیمارستان دیگه نزدیک زایمانم بود فقط نیم ساعت نگهم داشتن 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
ووی من چند روز پیش معاینه شدم نی نی پایین نبود ولی دهانه رحمم دو انگشت باز بود

البته مال شما که طبیعی هستی مشکلی نداره 

چون من بچه اولم سزارین بودم خطرناک بود برام که طبیعی زایمان کنم دکتر اورژانسی برد سز 

شما استرس نداشته باش به خداتوکل کن انشالله زایمان اسونی داشته باشی

اگه انقباضات مث من بدون درد باشه فقط دوساعت درد میکشی بعدش راحت میشی

آخه درد ندارم اصلا    اگه فاصلش کمتر شدم یه بسم الله بگم پاشم پس

خوش بحالت من دوسانت بودم ازدردکل بیمارستانوگذاشته بودم سرم معاینه هم کردن دیگه بدترچون کل ۹ماهم اصلارابطه نداشتیم خشک خشک بودم

مشکلی نداره  تو خونه بودن خیلی بهتره بهت میرسن من تا رفتم بیمارستان دیگه نزدیک زایمانم بود فق ...

والامن که دردام شروع شدخیلی ببهشیدترشحات خونی هم داشتم یکی ازخاله هام به زورمنوبردبستری کردبچه اون توخفه میشه آدم استرس داره میگه نکنه اتفاقی بیفته

2706