2737
2739
عنوان

تیر 91 میای بغلم ایشالله.

| مشاهده متن کامل بحث + 1078782 بازدید | 24360 پست
سلام بچه ها
یه فرصت کوچولو یابیدم سرکار بیام سرتون
دلم براتون تنگ شده
امیدوارم منو یادتون نرفته باشه
امیرحسین من:صدای زیبایت،زیباترین ترنم عاشقانه است.. به وجد می آیم از بودنت در کنارم آپلود عکس
الهه جون من یکی که عمرا تورو یادم بره خانومی

هیلدام خیلی نق نقو شده................ خستم کرده ...................

من احتمالا 9 شب 7ام میام تهران.................................. اگه یه روز این ور تر بود تولد میومدم امیدوارم به همه خوش بگذره

میگمااااااااااااااااا چقدر کلنجار میرین واسه خرید کیک.... خوب یکی بره یه جا کیک سفارش بده بگین تو این زمان واسمون بفرستین... این که این همه بحث نداره که/// البته ببخشید دخالت کردما
انسانها تنبل نیستند بلکه فقط اهدافی رو انتخاب میکنند که هیچ اشتیاقی برای انجامش ندارند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خوبید؟

با فرزانه صحبت کردم اونم تنهاست اگر اون بیاد منم میام. البته باید قبلش سبیل های مبارکم رو بردارم امیدورام بیام تا قسمتم بشه سبیل هام رو هم بردارم

هر چند که این چند وقته کلی باهاشون حس مردونه داشتم.

موهامم باید رنگ کنم الان یه قسمتش شده قهوه ای تیره یه قسمت مشکی یه قسمت قهوه ای روشن یه قسمت ها بنفش که من هر چی فکر میکنم نمیفهمم این بنفش این وسط چیه؟؟؟؟؟؟

القصه ایشالله که قسمت شه میایم. فاطمه جان من رو جزو آمدنی ها حساب کن. اگر هم نیومدم باز هم پول رو میدم.

راستی به من یه اس بده شمارت پاک شده

وای که گفتیذ زردی من و کباب کردید
سوگند جون لیلی واسه زردیش دو بار بیمارستان بستری شد یه بار هم دستگاه اوردیم خونه دفعه اول عددش 19.6 بود

لیلی هم تا سه ماهگی زردی داشت. من که همش حس میکردم زردچوبه زاییدم
سلام بچه ها خوبین؟ ما هم بد نیستیم.

امروز از دست رادین کلافه شدم،چند بار سرش داد زدم.آبرو حیثیتم فک کنم پیش در و همسایه رفته! رادینم هر جا میرم میاد دنبالم.تو آشپزخونه میرم سر گاز میاد پیچای شعله گازو میچرخونه شعله ها رو کم وزیاد میکنه بعضی موقع پیچا رو در هم میاره!! آبریز یخچالو دست کاری میکنه.دکمه های و پیچ لباسشویی رو میچرخونه.سیب زمینی پیاز و میریزه بیرون و گاز میزنه.باز کردن در کشو و کابینت که دیگه قدیمی شده.اینا فقط مال آشپزخونست که البته از همه بدتره!

تولدیاااااااااااااااا کجایین پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بیست و خورده ای نفر بودیم مثلا.جا زدین؟؟؟؟؟؟؟؟ جواب بدین فاطمه بتونه یه آماری بگیره دیگه.یه کسی هم که مسئولیت قبول میکنه لطفا پشیمونش نکنید.اینجوری فک نکنم به 20 برسیم تکلیف چیه اونوقت فاطمه؟؟؟؟

من میام اگه اتفاق غیر مترقبه ای تا اون موقع نیفته انشاالله..

منم اونجا اهل برنامه معارفه واینا نیستم.گفته باشم الان ولی با مسابقه موافقم.

در مورد کیک خوب یادم نیست ولی انگار هپی هوس یه کاپ کیک با یه شمع میداد اگه بده که همون خوبه ولی به نظرم اگه کیک بزرگ باشه تو عکس و فیلم قشنگتره.مثلا اگه شیرین سفارششو میداد بعد میگفت ساعت 5 خودشون با آژانس بفرستن خوب بود.شکلشم فقط 1 باشه دیگه خودشون هرجور درست کردن کردن فقط رنگش هم به دخترا بخوره هم به پسرا.

حالا باز به شیرین بستگی داره اگه برات سخته که بیخیل.تعارف نکن.

تبسم گوشیت پیدا نشد؟؟؟؟ شمارمو برات فرستادم.اگه با شوهرت و مامانت میای اونجا میبینمت ایشاالله.

2731
سلام به همه. خوبین؟

اومدم سر بزنم و بگم دلم براتون تنگیده بود فقط خیلی درگیرم وقت نمی کنم بیام. تولد همه نینی ها مبارک.
عاطی جون تولد گل پسرت مبارک . ایشالا دامادش کنی. ای جونم حسین داماد می شود.

بوس واسه همه
واسه من موردی نداره فقط اگه راضی هستین زود به من خبر بدین که من فردا بعدالظهر که شوهرم خونس بریم سفارشو بدیم اوکی آخه ناتالی افادش زیاده باید زود سفارشتو بدی
فرزان بابا چرا یکهو اینقده سرت شلوغ شد بگو چکاره شدی؟؟؟
نوشین جون عکسای هیلدا رو دیدم ماشالله خیلی خوشگله
تولده حسینو رها هم مبارک باشه
سلام به همه دوستان گلممممممم

تولد نی نی های ناز خرداد و تیر ماهی موبالکککککککک
به به فرزان جونم چقدر خوشحال شدم پستت و دیدم دخمل نازمون چطوره؟

مامانایی که نی نی هاشون شیر خشکی هستن با تهیه شیر اونا مشکل ندارن؟
آروین ببلاگ میخوره دو هفته است تمام داروخانه هارو میگردم اصلا می یافت نشودددددد مخصوصا 3 که اصلا نیست دو هم سیار کمممم هست
شما چیکار میکنین؟

فرزندم
هزار شاخه گل تقدیم به آینه شکسته ای که لبخند تو را هزار بار تکرار میکند...
2738
دوست جونا
واسه سیاه نشدن دندون نی نی ها بهترین کار پیشگیریه
اول اینکه اگه می تونی با قطره چکون اهن و بریز ته حلقش جوری که به دندونا نخوره
بعد از اهن به نی نی اب یا اب پرتقال بدین بخوره
و اینکه دندوناشو بعد از قطره اهن با یه گاز استریل یا مسواک یا مسواک انگشتی تمیز کنی

بعضی وقتا دندونایی که سیاه شدن رو دندونپزشک می تونه با برس مخصوص اصطلاحا برساژ کنه
تمیز می شه مثل روز اولش
ولی فک کن بتونی بچه زیر دو سال رو ببری دندون پزشکی!!!!
راستی در مورد مسابقه
به نظر من باید به تنبل ترین نی نی هم در کنار فرز ترین نی نی در مسابقه جایزه داده بشه
که یه وقت دل کوچولوش نشکنه
کیاوش من که نه راه می ره نه چهار دست و پا می ره نه می خزه
تنبل چه خبر؟
تو کتاب کلید رفتار با بچه یک ساله نوشته که راه افتادن بچه به عوامل درونیش بستگی داره منم هر کی می پرسه خوب به سلامتی پسرت راه افتاده می گم نه
هنوز عوامل درونیش فعال نشده و از دست ما هم طبق گفته کتاب کاری بر نمی یاد

راستی مامانایی که نی نی هاتون راه می رن
یه سوال؟
شما از رورویک استفاده می کنین؟
همش دارم فک می کنم اگه منم کیا رو تو رورویک می ذاشتم الان راه افتاده بود؟
سلووووووووووووووووم من اومدممممم یوهووووووووووووو
سانی جون خویی؟خوشی؟شی موکونی؟
تولد حسین جونم مبالکککککککککککک
سودی ادرینا هم دقیقا غذارو میخوره یا تف میکنه یا با دست ئر میاره له میکنه
الهه مگه میشه یادمون بره
رعنا جون ادرینا هم با پیچ گازو ماشین لباسشویی زیاد ور میره چند وقت پیش گازو خاموش کرده بود نزدیک بود برنجم شفته بشه دیروز ماشین لباسشویی لباسارو شسته بود خشک نکرده بود پیچاشو دست زده بود چند وقت پیشا هم از کابینت فلفل قرمز برداشته بود ریخته بود روی زمینو دستش تازه لیس هم میزد حالا یا ادرینا پوست کلفته یا فلفلش فلفل نبود که وروجک صداش در نیمد یه بارم تو هاون زعفرون ساییده بودم ظرفش تو کابینت بود رفته بود ظرفشو برداشته بود خودشو زرد کرده بودو د بلیس الانم میریم حموم میشونمش تو وان سرشو خم میکنه عین ببعی از تو وانش اب میخوره نمیدونم این کارا چیه به خدا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بیوگرافی:
مریم روستایی ملقب به ملودی که قرار بود اسم دختلم ملودی بشه
متولد 1366/2/22 زاده تهران اصلیت ملایری
سال 85 علی اومد تو زندگیم ترم 3 دانشگاه بودم.بماندکه از بچگی با هم بزرگ شدیم 85 عاشق معشوق شدیم سال 86 عقد کردیم و 88 عروسی همسرم اهل اصفهان زاده تهران متولد1364/9/15 من مهندسی صنایع غذایی دارم همسرم فوق دیپلم حقوق قضایی_ اسناد رسمی .سال 91 تصمیم به بچه دار شدن گرفتیم بعلت وجود کیست تخمدان طی 4 شب همون ماه اول ادرینا خانوم با عجله اومد :)
من دو تا داداش دارم یکی 64 یکی 76
علی هم یه خواهر 65 داره
در حال حاضر بومهن زندگی میکنیم پارسال اینجا خونه خریدیم و از تهران اومدیم اینجا راضیم خداروشکر
وزن من 61 وزن علی 80 نیمه تپلیم ادرینا هم 1391/4/5 اومد با وزن 2900 وقد 50 و بسیار خدارو شاکریم بخاطر این هدیه.
بازم اگه جایی سوال داشتید و کمو کسری بود بگید
سلاممممممممممم، خوبید دوست جونیااااااااااااااا

منم سوال پرک جان رو داشتم ، ارشیا روز تولدش دقیقا 7 تیرهههههههه، ولی کسی از من اسم نبرده بود واسه جشنننننننننننننننننننننننن ؟!!!!!! (گریه) شوخی میکنم !!! فاطمه جان منم می تونم دقیقه نودی ثبت نام کنم ، آخه خیلی دلم میخواد این فسقلی رو با دوستاش آشنا کنم :)

ممنون میشم جوابمو بدید که همین امروز اعلام آمادگی کنم و مبلغ رو بریزم به حسابتون، مرسی دوست جونیاااااااااا
سلام

عید نیمه شعبان بر همگی مبارکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

توی این روز قشنگ عیــــــــــــــــــــــــد روی ماه همتون و روی ناز فرشته هاتون بوسه باروون
آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی
خوبید ؟

ملودی جونم همینا رو بایــــــــــــــــد دوباره اونجا بگی ! اگه هول بشی و غلط غلوط بگی باید بری جلوی کلاس یه لنگه پا وایستی ! خخخخخ

الهه ی ناز دوست خوف خودمی ! ما که بیادتیم عجیب ! چند بار هم اس دادم جواب ندادی ! پرسیده بودم که اسباب کشی تموم شد یا نه ؟؟؟؟ یادت اومد ؟

المیرا جون فک نمی کنم موردی داشته باشه . من امروز به فاطمه مامی سارا اس می دم که بیاد و اینجا بگه .
ایشالا تو و پرک هم بیایید تولد ...

ماه تی تی جونم ، دخترک ما که از روروئکش بعنوان واکر بیشتر استفاده کرد تا اینکه توش بمونه و راهش ببره ! کلا سر جمع از اول تولد تا همین حالا فک نکنم یک ساعت هم توی روروئکش بند شده باشه !
ولی الان خدا رو شکر راه میره . گرچه گاهی هم تقلب می کنه و چهار دستو پا هم میره !
فکر نکنم به روروئک مرتبط باشه . همون که خودت همیشه به همه میگی . به عوامل درونیش بستگی داره . ههه
راستی فکر می کنم اینکه دستاشو بگیری و راهش بیشتر موثر باشه . ولی بازم عوامل درونیش باید فوران کنن !

بهاری جون سلوم دوستم چه عجبا ! آروین خان خوفه ؟؟؟

شیرین خانومی من برای شیرینی و کیک ممتنع هستم . باشه می خورم نباشه حسرتشو می خورم !!! هههه تو زحمت نیفتی ؟ ببین نظر جمع چیه ؟ گرچه الان اینجا همه سرشون شلوغه جمعی در کار نیس !

رعنا و فرزان و فاطمه میشولی ! خیلی خوشحالم میاید تفلد

رعنا دخملی ما هم دست کمی از پسملی شما ندارد در آتش سوزاندن !

نوشین می خوای تا 9 شب بمونیم جلوی هپی هاوس تا تو هم بیای ؟ از هپی هاوس که احتمالا درمون می کنن تا اون ساعت ولی حاضریم تا 9 شب اون جلو برات وایستیم یه لنگه پا !!! کاش می شد

سودی اینقده غصه ی غذای ماهک رو نخور . بابا جون شاید ذاتا کم غذاست ...وزنگیری اش چطوره ؟ اگه خوبه مهم نیست . ولی یه چیزی هم هست .مثلا آرنیکا یه ساعت هایی اصلا غذا نمی خواد ولی یه ساعت یا کمتر بیشتر ، بعدش بهش بدم می خوره .
تو هم دوتا نکته رو سعی کن رعایت کنی اگه بازم نخورد مطمئن باش کم غذاست . یکی همین که توی ساعات مختلف امتحان کن . باید چند روز حواست بهش باشه تا دستت بیاد .
دوم هم اینکه طعم و مزه ی غذاهاشو تغییر بده . مثلا آرنیکای من ترشی خوره عجیب ! با اینکه من تمایلم به شیرینی جات بیشتر بوده و هست اما دخترم به من نرفته و چیزای شیرین رو نمی خوره . برای همین یه مدت که خیلی بد غذا شده بود (بخاطر مریضی ) سوپش رو ترش می کردم می خورد. یا توی پلو اگه گردغوره ای باشه رو بیشتر دوست داره .
تو هم باید امتحان کنی . همه چی بهش بده .
راستی یه نکته ی دیگه ، بچه ها تو جمع بیشتر و بهتر غذا می خورن . موقع غذا خوردن خودتون یکم بزار تو دهنش . بزار ببینه از غذایی شما می خورید اون هم می خوره . یا اینکه تا بچه ای پیشش بود بهش غذا بده . اگه یه بچه جلوش غذا بخوره به احتمال زیاد ماهک هم می خوره . یا تو مهمونی ها زش غافل نشو بهش غذا بده .
آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی