2737
2739
عنوان

تیر 91 میای بغلم ایشالله.

| مشاهده متن کامل بحث + 1078782 بازدید | 24360 پست
سلام بچه ها. خسته کار و مهمون داری و بچه داری و ... نباشید.
روزهاتون مملو از شادی و شبهاتون مملو از آرامش باشه.
بامبو جون منم بهت تسلیت میگم . امیدوارم هر چه خاک اون مرحوم هست ، عمر خودت و حسام عزیز همسرت باشه.

خوب منم برا همه عشقولانگی کردم اما یه کوچولو دیده شد.
هر چی هم التماس فرزان جون کردم بگو ننه چی به من گفته بیدی من ندیده بیدم. نگفت که نگفت !!!
حال و احوال هر کی هم پرسیدیم ... جوابی نبود .
اما من فکر کنم طبیعیه. پیش میاد. به هر حال تو تمام زندگی بارها هممون دیدیم بعضی ها ستاره اشون پررنگتره . هیچ کارم نکنن بازم دیده میشن، دوست داشته میشن و خلاصه ... این مهم نیست.
مهم اینکه هستیم. اگر چه کوچیک، اگرچه کمرنگ ،...
بابت پست فرزان جون هم، راستش منم جا خوردم. آخه اون بار من خیلی مفصل از کارهای نانه خانومی گفته بودم. حتی غصه خوردم و دیگه رغبتی برا اومدن نداشتم . اما دقت که کردم دیدم من که همیشه پستها رو کامل خوندم و چون با موبایل میام، تا جایی که حافظه یاری کنه جواب دادم.
امیدوارم فرد مورد خطاب من نبوده باشم.
به هر حال کوچیک همتونم، برا تک تکتون احترام قائم. امیدوارم شما هم دوستم بدارید.

مامان امیر علی راستش من به دستور دکی صبح حریره یا سرلاک، ظهر سوپ و عصر مخلوط آب سیب و آب لیمو شیرین میدم.
بقیه همه شیر خشک. شبها بهش بیشتر شیر خشک میدم. هر سه ساعت شیر می خواد. میگن بده تو خواب شیر بخوره ولی خوب چکار کنم . می خواد. ندم گریه می کنه. تو روز بازیگوشی می کنه، کم میخوره. شعر و عروسک و ... هم فایده نداره.
مهربان مادر من،

ای مرا مظهر ایمان و غرور. ای نگاه تو پر از گرمی و نور، ای صدای تو مرا روح نواز... هرگز از خویش مرا دور مساز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همه
فرزان مادر برو مرخصی یا زودتر برو خونه پیش رها گلی .فرزان جان میشه بگی چی اسپری میکنی ؟

بامبو جان تسلیت میگم عزیزم.ایشاله زود زود حسام خوب شه.

خدا کنه همه نی نی های سرماخورده خوب بشن

میشولی دو روزه میخوام ازت بپرسم حال لیلی چطوره یادم میره .حساسیتش رفع شد. ضمنا همسرت حالش خوب شد؟

اکرم جون اگه دستگاه بخور داری شبا روشن باشه. صبح هم که شد با قطره سدیم کلراید و پوار بینیشو تمیز کم

نیلو جون خدا روشکر بهتری عزیزم.

فاطمه جون پوره به رو امتحان کن .خوشمزه هست شاید بخوره

آوا جان رونیکا وزن اولش چقدر بوده و الان چند ماهشه عزیزم ؟ بعضی ها وزن نی نیشون موقع به دنیا اومدن خوب زیادتر بوده الان هم بیشتر از نی نیهایی که کم وزن بودن .نگران وزن نباش که این نی نیهای گل تا بزرگ شن اینقدر وزنشون کم و زیاد بشه که دیگه برای نی نی بعد اگه تا 3 ماه هم وزنش ثابت باشه ما نگران نشیم و برامون عادی باشه

ملودی جونم خسته نباشی از مهمون داری .منم باید یه مهمونی بگیرم ذهنمو خیلی درگیر کرده .آخه دفعه اول میخوان بیان خونمون و یکم رودروایسی داریم باهاشون

ثریا جان ایشااله زودی خوب بشین

نونا مطلبت خیلی قشنگ بود .مخصوصا اون قسمت( آقای پدر! در کمال احترام خواهشمندم اینقدر لب و لوچه ی غیر پاستوریزه ، و سار و سیبیل سیخ سیخی آهار نشدتون را به سر و صورت حساس من نمالید ) پارسا اگه زبون داشت روزی 100 بار اینو به باباش میگفت

مامان امیرعلی شاید امیرعلی داره دندون درمیاره .طفلی شب خوب نمیخوابه

پرک جون خسته نباشی.بچه داری و درس خوندن خیلی سخته

شمیم جان این اسپری رو میشه به عنوان پیشگیری هم زد مثل اونی که فرزان گفته یانه

سیما جان این پوشک کینگ رو تعریفشو خیلی شنیدم به نظرت از مایبیبی ممتاز و پامتی بهتره ؟

راستی این که قلوه به زانوی نی نیها بمالین پاشون قوی میشه رو شنیدین .همسر برادرم بهم گفت نمیدونم اثر داره یا نه.مامانم میگه قدیما این کارو میکردن

این تاپیکو خوندم گفتم شما هم ببینین .اولش فکر کردم واسه خنده است بعد دیدم نه بابا جدیه انگار
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=364547&postID=13773453#13773453
زن یعنی در فکر وعده بهشت.....در جهنم زمین بی سرنوشت
سلام
منظور فرزان جو ن من بودم ( شوخی کردم‏)‏ تابلو منظورش کی بودا ا ا ا :‏)‏
همیشه پستارو میخونم ..
فرزان جو ن این اسپری کلداماریس که بو نداره‏?‏ چند تا پیس باید بزنیم‏?‏
دختر نازنینم مرا هزار امید است و هر هزار تویی.....خدایا شکرت
2731
دوباره سلام
وقتی پست پرکی و ثریا رو خوندم برای ختم قرآن بد جور دچار عذاب وجدان شدم . آخه چند صفحه ی قرآنم مونده بود . رفتم تمومش کردم و برگشتم ولی واقعا دچار یه تلنگری شدم که شماها چطوری حساسید و من چه بیخیال !
بخدا شرمنده که قول داده بودم تا سی ام تموم بشه و الان با وجود گذشت حدود 10 ساعت از یکم ختمم تموم شد و واقعا واقعا واقعا و قلبا اینو نمیگم که مثلا بهم بگید اشکال نداره نه لطفا دوستایی که اینقده حساس بودن بیان و منو دعوا کنن یا نه نصیحت کنن که وقتی قول میدی پایبند باش ... شرمنده شدم . ....
هانیه جون شرمنده خواهرررر

دوستایی که جویای احوال ما هم بودن یه دنیاااااااااااااا بوووس قلمبه
آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی

وای بامبو خیلی تسلیت میگم عزیزم ایشالله غم آخر خودتو همسری باشه...منو در غم خودت شریک بدون.

امروز صبح بیدار شدم ساعت 8 فهمیدم شوهر خالم فوت کرده...شوهر خاله ای که واقعا فامیلی شوهر خاله ای نبود مثل بابام دوستش داشتم دخترخاله هام مثل خواهرن واسم و خیلی باهاشون صمیمی ام...حالا هرچی به شوشو میگم بیا بریم مشهد قبول نمیکنه میگه تو رو هم نمیزارم بری خیلی غصه دارم از صبح دارم گریه میکنه
همش میگه بهراد گناه داره بهراد فلان میشه و ال میشه...
میگم بیا دو سه روزه با هم بریم و برگردیم قبول نمیکنه
وای که خدا نکنه این مردا لج کنن...خیلی دلم گرفته .....
بهرادم.... تو که میخندی گوشه های لبت به بهشت میرساند مرا....
تبســــــــــتم دوستم خوبی ؟ کاملا از متن نوشته های قشنگت مشخص و معلومه با اون روزای اولی که برگشتی تهران حال و احوالت کلی توفیر داره . آفرین دوست قوی ما . خوب مینوسی ها . فهمیده بودم هنرمندی .

مجاور جون و عاطی و دوستاین توی فاز قهر با شوشو چه اشکالی داله قهر مگه ؟ تنوعیه !!! ههه البته مزاح فرمودیم . زودی برید بووس و ماچ و بغل و آشتی ، برای نگه داری نینی ها هم شده بهشون احتیاج دارید ها . از ما گفتن البت فک کنم از اون موقعه که شما نوشتید تا حالا دوستیده باشید دیگه . من تاخیر دارم همش

سیما پادری رو راستی گفته بودی . من فک کردم اشتب تایپیدی ننه !

مامان ترانه جون تو چلا اینقده فعالی ؟؟؟ هان ؟ مگه سر کار نیستی ؟ دِهِه چه معنی داله اینقده میای و جواب همه رو میدی؟
مامی پارسا میسی برای دستور پوره . من که گیج همش فک میکردم پوره همین رنده ی میوه جاته !!!

ملودددددی خوش بحالت مهمون داشتی و از پسش خوب براومدی .خدا قوت .ببین این مهم بوده ها
آخه من اسم مهمون میاد تنم میلرزه . اینقده دست و پا چلفتیم . (اولین باره اینو به خودم میگم امروز غوغا کردم در امر خودشیفتگی)
من اینقده دوست دارم یکم فرز و نترس بودم و هی مهمونی میدادم
الان دو هفته ی ذهنم درگیر یه مهمونیه ساده اس که برای تولد شش ماهگی دخملی بگیرم . آرنیکا داره 6ماهش پر میشه من هنوز نتونستم تصمیم بگیر م . تصمیم کبری کجایی ننه ؟؟؟

مامان سید رادین من ورودتو تبریک نگفتم . خوش اومدی مهرنازجونم

ثـــــــــــــریا جونم خوب شدید ؟ آرشیدا گلی خوبه ؟ ؟
مامان امیرعلی جون من شده خیلی دیر به آرنیکا سوپ دادم و بر خلاف عادت خانوم خوب هم خوابیده . اصلن معلوم نیس این فسقلیها دردشون چیه ؟ الهی بگردم من

سعیده جون ، مامان رهام تولدت مبالکه . البت با تاخیر خواهر . ایشالا صد و بیست ساله بشی و همه هم یادشون بمونه . اصلن ایشالا تولد 120 سالگیتو میای همینجا ما برات جشن میگیریم .

نیلو خانوم پی پی شیرخوار موجود بسیار زیرکی می باشد که به شیوه های مختلف توجه مادر آن شیرخوار را به خود می جلبد! از جمله اینکه نینی هویج موخوره پیپی یحتمل تغییر شکل و قواره میدهد . برای آرنی ما که این چنین بوده است تا کنون . من جمله دیده شدن جعفری در ... ( دوستان بد دل شرمنده خواستم مامی ترانه به هویجی شدن .... گیر نده )

عاطـــی مادر " عمرمی.... جونمی..... مامی قندونمی....!"
جهت کم نیاوردن :
توپولو ام توپولو
صورتم مثل هلو
قد وبالام کوتاهه
چش وابروم سیاهه
*مامان خوبی دارم*
میشینه توی خونه
میبافه دونه دونه
میپوشم خوشگل میشم
مثه یه دسته گل میشم

شمیم جون در مورد روی پا بخواب رفتن : دختر منم یه مدت خیلی پایی شده بود ! الان می می ای شده ! بعدش چی بشه خدا می دونه .
اکرم من دیدمت ولی من که پوره نمی درستم هنوز . گریههه . تو یاد گِلِفتی به منم بگو خوب؟؟؟

مامان رها چه فعالی ننه ! مامانت رها رو نگه میداله دیگه ؟ نیلو از فرزان یاد بگیر دخی طلا .
سیما طب سنتی با گشنیزِ زیادی یکم مخالفه ها . همون از جعفری بیشتر استفاده کن .
نونا میسی برای نوشته ی خوبت . چلا کم پیدایی ؟
بهاری خوبی ؟ آروین خوبه ؟ سر کار خوش میگذره ؟
فاطمه مامی سالا میسی دوستم بیادمونی . سارا ببوس . خوب شده ؟
نیلو مرسی بیادم بودی دوست خوبم . ایشالا خوب خوب بشی .
فرزان جون این تیکه " رها عقلش برسه سرما نخوره " رو باحال اومدی . راستی چلا به مامانای دردمند این حسو القا میکنی الانه همه مون به خودمون شک کنــــیم بلا !

فاطمه مامان رها گلی خوبی عزیزم ؟
از اون روز که پستتو خوندم هی خواستم یه چی بگم نشد . می بینی کم پیدام دیگه . دخملی رو چیکار کردی ؟ برای خودت چه کردی ؟ حتمنی پیش چند تا دکتر کار کشته برید جفتتون . بی خیال خودت هم نشو . دختر گلت مامان سالم و شاد و خندون میخواد . راستی رفتنتون چی شد ؟ ینی به همین زودی می خواید برید ؟
آرزو خوبی ؟ امید خوبه ؟

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی
2740
تبسم جونم قربونت بشم یادم نیست چی گفتم الان. ولی یادمه اون موقع هر چی احساس تو وجودم بود رو برات نوشتم. من کلا هم قلم خوبی ندارم ولی خودم خیلی باهاش حال کرده بودم. حالا بیخیال دیگه عزیزم....... بوسسسسسسسس

بله آتنا جون. من دو تا بیبی سیتر دارم. مادرم و داداشم (بیچاره پیمانکاره و فعلا کارشون خوابیده).!!!!!!!

نسیم جون تسلیت میگم. مردها همیشه عاقلانه فکر میکنن و احساسات مارو درک نمیکنن. اون الان پیش خودش میگه اونجا سرده بچه مریض میشه. تو شلوغی نمیشه خیلی بهش رسید و از این حرفا...... ولی خوب نسیم جون کاری نمیشه کرد که.

ثریا جون اسپری بو نداره. من یه پیس تو هر مماخ.

مامان پارسا نوبان جونی اسپری کلداماریس برای مماخ نی نی ها. دکی رها بهش داد. خیلی واسه مماخ گرفتگی جواب میده

من سر کارم الانه. دوستان تأسیساتی ریختن تو اتاق دارن دیوار رو خراب میکنن. خیلی نمیشه وسط این گرد و غبار و مرد بمونم. فعلا بای. میام بازم...................رئیس ندارم ، بسی عروسی استتتتتتتتت
سلام
همه.بستارو.نخوندم
نسیم.جونم.بامبوجونم.تسلیت.میکم
اومدم.بکم.ماهم.هستیم‏!‏‏!‏‏!‏
دوستون.میدارم.بووووس
امیرحسینم؛به تو سوگند،به رازگل سرخ و به پروانه که درعشق فنا میگردد،زندگی زیباست،وآنچه زیباست تویی،توکه آغازمنو و لحظه ی پایان منی

سلاممممممممممممم
اکرم جون خوبی؟ من پوره مثلا هویج رو اینجوری درست میکنم که هویج رو میپزم بعد رنده میکنم بعد با روغن زیتون و آب نرمش میکنم در مورد نخود فرنگی باید پوستش رو هم بکنی و در کل یه بند انگشت بهش میدم
من شیر نمی ریزم توی پوره
یانا دوست داره حتی با روغن زیتون بو دار هم به سر میکشه هههههههه