2737
2739
عنوان

کیا بچشون اعتماد به نفس داره؟

258 بازدید | 21 پست

دخترم پنج و نیم ساله هست

جدیدا زیاد میگه خجالت میکشم خیلی ناراحتم

شماهایی که بچه های تو این سن دارین بچه هاتوم چطورن؟جیزی دلشون بخواد راحت میگن ؟

خونه مامان بزرگها چی؟یا غریبه تر ها؟تو جمع با غریبه تر ها راحت صحبت میکنن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خونه فامیل راحته مثلا اب یا چیزی بخواد میگم برو به مادرجون یا خاله بگو بهت بده اما خونه غریبه خجالت میکشه چیزی بخواد. حرف هم اولش نمیزنه اما یخش باز شه دیگه ول کن نیست😂😂😂

از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ جای دنیا درد و بیماری و گرسنگی و ترس و بی مادری رو تجربه نکنه. بگو آمین. و اگه لطف کنی برای سلامتی و خوشبختی و طول عمر پسرم دعا کنی من تا اخر عمرم مدیون و ممنونت میشم. امیدوارم دعای خوبت به خودت برگرده دوست گل مجازی من
2738
خونه فامیل راحته مثلا اب یا چیزی بخواد میگم برو به مادرجون یا خاله بگو بهت بده اما خونه غریبه خجالت ...

😀

تا حالا شده روش نشه چیزی رو به خودت بگه؟

یا مثلا ازینکه نگاهش میکنی یه وقتها یهو احساس خجاات کنه؟

راحته تو جمع؟

اره چون کلاس اینا میره اجتماعی هس فقط چون کلاس صدا و اواز میره خحالت میکشه تو جمع بخونه فقط تو خونه با باباش میخونه این خیلی رومخمه...ولی دخترم اعتماد به نفس کاذب هم داره چون پدرش یا عمه هاش اینا ازش خیلی تعریف میکنن یجورایی مغرورم شده گاهی هم برعکس رفتار میکنه در کل بیشتر مواقع رفتارش عالیه

اره چون کلاس اینا میره اجتماعی هس فقط چون کلاس صدا و اواز میره خحالت میکشه تو جمع بخونه فقط تو خونه ...

خب خودت فکرمیکنی جه کردی که روش میشه

منم خیلی از دخترم تعریف کررم یا میکنم ولی خیلی خودش رو قبول نداره 

دعواش کردی تو بچگی؟یا خیلی با حوصله و صبور‌بودی؟

کوجیکتر‌بود دعواش نمیکردی اصلا؟

ببین اگه منظورت حرف زشت و فحشه که اصن بلد نیس.چون ما کم جمعیتیم با کسی رفت و امد نداریم اونجوری.کسی نیس ازش یاد بگیره.فقط علاقه ی وافری بببخشید به ک.و.ن و گ..و.ز گفتن داره که هی میگه میخنده.اینو هرکار میکنم از دهنش نمیفته.عاشق این دوتا کلمه س.البته میش کسی بجز من و باباش نمیگه

تورو سننه قربونت برم!!!!
ببین اگه منظورت حرف زشت و فحشه که اصن بلد نیس.چون ما کم جمعیتیم با کسی رفت و امد نداریم اونجوری.کسی ...

نه بابا حرف زشت نه مثلا خواسته ای داشته باشه جیزی دلش بخواد با کمرویی بگه؟