2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ماهی یه دفعم به زور میبینمشون. تازگیا زنگم نمی زنه منم زنگ نمیزنم. هر روز زنگ میزنه با پسرش حرف میزنه خخخ. منم زدم خودمو به بی خیالی عین غریبه ها باهاشون برخورد میکنم
نشود فاش کسی آن چه میان من و توست...
من ازش بیزارم وبخاطر بعضی از دوروییهاش و بدیهاش که خواسته زندگیمونو خراب کنه هرگز حلالش نمیکنم ،نمیدونم چرا انقدرم ادعای خداوپیغمبرش میاد ومدام درحال نمازوعبادته اما متاسفانه شعورش نمیرسه که نبایبد لااقل جلوی من بین دخترمونوه های دختریش فرق بذاره،تا دوسال پیش دوسش داشتم وفکرمیکردم خیلی خوبومهربونه چون گول ظاهرشوخورده بودم اما کم کم ی چیزایی شنیدمودیدم که الان دیگه ازش متنفرم،میخوام سربه تنش نباشه،منکه نمیبخشمش که شوهرموبا چرتوپرتاش پرکنه،خدا ازش نگذره
وقتی ردپای احساس سبزرادرقلب کسی باقی بگذاری,بیشترازحاضرین,حاضرخواهی بود,حتی اگرغایب باشی.....
2728
خداروشکرشهرستانه وگرنه تاحالا ده تازن واسه شوهرم گرفته بود،همین سالی چندبارم که میبینمش برام عذاب آوره،مخصوصا حالاکه بچه دارشدم ومیبینم بویی از انسانیت نبرده که کمی محبت کنه به دخترم،خداروشکر انقدر ازطرف خونواده خودم محبت ونوازش میبینه که اصلا اونارو نمیشناسه ولی بازم بی شعوره،پیرزنه خرفته جادوگر
وقتی ردپای احساس سبزرادرقلب کسی باقی بگذاری,بیشترازحاضرین,حاضرخواهی بود,حتی اگرغایب باشی.....
من تا الان برای هر کاری که کرده صبر کردم و چیزی نگفتم... ناراحت شدم و غصه خوردم... همیشه گفتم بزرگتره و احتارمش رو نگه دارم تا بعدا خودم پشیمون نشم و پیش خودم وجدانم راحت باشه...ولی کارایی که می کنه روی اعصابمه.. الان چند روزه که به خاطر کاری که کرده از شب تا صبح خواب بد می بینم و داد میزنم تو خواب... نمیدونم.. خدا ازش بگذره.. من که سپردمش به خدا.. اون جوابش رو بده..
انشا... به زودی در قسمت زیر تیکر بارداری نصب می شود...هورا...خدایا شکرت😙😙😙😙😙😙
2738

سلام... بهتون حق میدم.... البته همه مادرشوهرا بد نیستن...گاهی این عروسه که به مادر شوهر ظلم میکنه و از مادر شهر مظلوم سوء استفاده میکنه....عروس هایی دیدم که مادر شوهر رو کلفت خودشون کردن...سالی ی بارم مادر شوهر رو دعوت نمیکنن..اما در عوض خودشون و بچه هاشون هر روز خونه مادرشوهرن...دست به سیاه و سفیدم نمیزنن....انگار اومدن رستوران..میخورن و می پاشن بعدم همه چی رو ول میکنن سر مادر شوهر بیچاره و میرن..دوباره فردا همین جور...هیچ کاری هم برای خانواده شوهر نمیکنن...اما توقعشون از مادر شوهر شدید بالاس....اگه کاراشو نکنه قهر میکنن یا ناراحت میشن....خلاصه مادرشوهر کلا باید در خدمت باشه....مادرشوهر هم مظلوم فقط سکوت میکنه و کار....کیا خداییش خودشون یا مادر شوهرشون این مدلی هستن....پس همه مادرشوهرا بد نیست....