2737
2734
خوش بحالتون من سریع عصبی میشم صورتم قرمز میشه قلبم تند تند میزنه چون در مقابل فتنه هاشون هم جوابی ندارم یا میدونم جواب بدم بیشتر اذیتم میکنن قهر میکنم میام خونم
24 شهریور.بهترین روز زندگیم.خدایا ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم موافقم اصلا بى احترامى نکن مثلا خود من باهاش فقط سلام علیک میکنم تا به حال اصلا صداش نکردم ولى میدونم رو خواهرشوهر و مادرشوهرش چقدر حساسه همش جلو اون میگم به عمه شوهرم و مادربزرگش میگم عمه جون ، مادر جون
2728
بی اهمیت ترین افراد تو زندگیتونن،مهم شوهر آدمه هر چی شوهر بهتر و عاشقانه تر رفتار کنه قوم شوهر بدتر با عروس رفتار میکنن،رابطه بین پسر و خونوادش بعد از ازدواج خیلی متزلزله،من خیلی واسه این روابط دلسوزی کردم خیلی جلوتر از کل قوم شوهر واسه حل مشکلاتشون راه افتادم اما فهمیدم عروس رو واسه سرویس دادن میخوان وقتی نتونی پرت میشی ،از الان خودم رو جمع کردم عروسای دیگه هم آینه عبرت منن،به این آدمای بی معرفت فکر نکنین،کلی وقت و انرژی هدر میره
منم از بیشتر اعضای خانواده مخصوصا پدر مادرشوهرم بیزارم فقط بلدن فیلم بازی کنن هرچی بد بگم واقعا کم گفتم الان بعداز حدود شش سال روند بی محلیو در پیش گرفتم اونا اومدن سمت من واقعا حسابشون نمیکنم دیگه برام ارزشی ندارن دیگه مثل قبل خودمو نمیکشم پیششون عزیز بشم هرچی احترام گذاشتم سرشونو بخوره تو کل بارداریم یکبار نیومد ببینه چی میخورم زندم مردم بعداز زایمانم همچین دور پسرم میچرخنو خرجش میکنن کسی باورش نمیشه همینا به همسرمن گفته بودن برو زن حاملتو بنداز خونه باباشو خودتم برگرد
میشه برای حل شدن مشکلم یه صلوات بفرستین بلکه دل منم اروم بگیره
معصومه من زجه میزدم از گریه ولی الان گریه هم بکنم جوابشونو میدم البته دیگه محل نمیدم خیلیم سرد برخورد میکنم برام اصلا خوبو بدشون دیگه مهم نیست
میشه برای حل شدن مشکلم یه صلوات بفرستین بلکه دل منم اروم بگیره
من طبقه بالاشون زندگی میکنم بخاطر همین انتظار داره مثل چند ماه پیش که نامزد بودم برم کاراشو بکنم خونه تکونیشو بکنم خوب خودمم خونه زندگی دارم دیگه نامزد که نیستم
24 شهریور.بهترین روز زندگیم.خدایا ممنونم
2740
منننننننننن چون خیلی اذیتم کرده..... توی دوران عقد که هیییییییییییییییچ......کلا حرف نمونده بهم نزنه دعوا نمونده بین منو شوهرم نندازه و ما هم چند بار شدیدا تحریم رفتو آمدیش کردیم تا یه کم نشسته سر جاش..... تا آتیش بعدی صلواااااات
من کمتر عروسی رو دیدم که از مادر شوهرش خوشش بیاد معمولا مادر شوهر ها روی مخخخخخخخخخخخخخخخخ ادم راه میرن عین سوهان روح می مونن من خودم خواهر شوهر شدم تازگی ها از ترسم که مبادا زن داداشم رو ناراحت کنم اصلا طرفش نمی رم مبادا که چیزی بگم یا ککاری کنم که ناراحت بشه اصلا تلفن هم نمی زنم خودش گاهی بهم زنگ می زنه توی مهمهانی هم هواشو توپ دارم نمی خوام که احساس بد منو تجربه کنه پشت سرش هم جلوی برادرم طرفدارشم داداشم بهم میگه که تو معلوم نیست خواهر کی هستی
آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد
به نظر من زن ها خیلی خیلی گاهی کوتاه فکر میشن این رفتار های عجیب مادر شوهر ها علتش اینه و بد تر از همه که شوهر ها هم متاسفانه بسیار دهن بین هستن نسبت به خانواده اشون
آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد