2733
2734
عنوان

موسسه استعدادیابی اندیشه کیان

2129 بازدید | 4 پست

این موسسه تحت نظر هیچکس نیست و اگر برای شما و یا فرزندتان در موسسه اتفاقی بیافتد و یا شما متضرر شوید دستتان به هیچ جایی بند نیست و هیچکس پاسخگو نیست و دکتر کیان به راحتی از زیر بار مسئولیت شانه خالی میکند و میگوید من فقط یک قرارداد با این موسسات دارم و فرانشیز دریافت میکنم مثل مهد نیست که به بهزیستی یا آموزش پرورش بتوانید شکایت کنید کلا بی در و پیکر است و یک نمونه بارزش موسسه استعدادیابی اندیشه کیان شعبه سردار جنگل است به مدیریت الناز حمیدی و محمدرضا شکوهی ... که براحتی هم پول بنده را خوردند هم وسایل کودکم را پس ندادند هم هیچکس پاسخگو نبود در مواردی از این دست شما با هیچکس طرف نیستید و اکنون این شعبه تعطیل شده و تلفن ها پاسخ داده نمیشود و دکتر کیان هم هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد در انتخاب جایی که فرزندتان را میسپارید دقت کنید ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731