2733
2734

من تو ۱۱ هفته طول سرویکسم ۳۵ بود و تو ۱۸ هفته شده ۳۳..

کسی مثل من بوده؟ سرکلاژ کردین یا نه؟استرس دارم دکترم میگه خوبه اما خیلیا با این عدد سرکلاژ شدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من ۲۶هفتم طول سرویکسم ۳۰ ..سرکلاژم نشدم 

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
آنومالی چند بود؟منظورم هفته های پایبنتره

ان تی و انومالی ۳۰ ۳۱

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2738
آنومالی چند بود؟منظورم هفته های پایبنتره

بالای ۳۰خوبه

من جایی خوندم تا ۲۸هم میگن استراحت کنین و سرکلاژ نمیکنن

هرچه هفته ها بالاتر بره طبیعیه که کم بشه

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋
بالای ۳۰خوبه من جایی خوندم تا ۲۸هم میگن استراحت کنین و سرکلاژ نمیکنن هرچه هفته ها بالاتر بره طبیعی ...

اره اما بعضی دکترا حتی ۳۳ هم سرکلاژ میکنن یا میگن استراحا زیاد داشته باشی

استراحتم داشتین؟ در چه حد؟

اصلا بیرون نمیرم راه نمیرم سرپا نمیموننم .فقط در حد یه غذا پختن کار میکنم

اره اما بعضی دکترا حتی ۳۳ هم سرکلاژ میکنن یا میگن استراحا زیاد داشته باشی

حالا شما بیشتر استراحت کن

پله هم نرو

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋
اصلا بیرون نمیرم راه نمیرم سرپا نمیموننم .فقط در حد یه غذا پختن کار میکنم

منم فقط در حد کارای خونه ظرف و غذا پختن..بیرون نمیرم بیشتر دراز کشیدم اما بازم دلشوره دارم