2733
2734
عنوان

چرا اهنگ ساسی اینقدر معروف کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 50 پست
پست شاهین صمد پور درمورد پسر ساسی دیدم متنفررررر شدم از ساسی خیلی لجنه

اتفاقا منم امروز دیدم.خداروشکر پسرش کپی خودشه نمیتونه انکار کنه بگه برا من نیست 

خدایا خداوندا..در نینی سایت، در این سرزمین عجایب خودت حافظ و نگهدار برگ های من  باش🤲😐.نامه ای به فرزندم: 👈دختره قشنگم پرنسس من  میدونم ک خیلی بی قراری دلت میخواد زود تر بیای تو بغله من بزرگت کنم با هم آهنگ بذاریم قر بدیم با هم  بریم بازار ناخناتو لاک بزنم موهای موج دارتو بلند کنم تا روی باسنت پیرهنای رنگی رنگی تنت کنم و برام قر و قمیش بیای و  یه دختره  مستقل و قوی بار بیارمت.یه دختره هنرمندددد .باهووشش. زرنگگگ و دلبرررر ازونا ک از یه طرف دل میبره از یه طرف میزنه چش و چال پسرارو درمیاره ...آماااااااا اول باید بابای خوش اخلاق پولدار خوشگل قد بلند خوش هیکلت  پیدا بشه نگاهش گره بخوره تو چشمای شهلای من عاشقم بشه بیاد منو بگیره بعد تو بیای همینجوری ک نمیشه😏فعلا ک بابات حق من و تو رو داره خرج دوست دخترای جز زدش میکنه 😏😏خیر نبینن الهی😏🤲.  سیاوش قمیشی👈من فقط عاشق اینم روزایی که با تو تنهام کار و بار زندگیمو بذارم برای فردا🥺🌼فرامرز اصلانی👈یه روز یه خونه ای بود که تابستونا روی پشت بومش ولو میشد خورشید درخت انجیره پیری ک تو باغ بود  همه ی کودکی های مرا میدید🥺🌼عااشق آهنگای سیاوش قمیشی و فرامرز اصلانیم😍🥰.

اهنگشو دوس دارم شادمون میکنه طرفدار آهنگ هایش هستم

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جنجالش اینه ک بقیه اهنگارو برا بچه ها نمیخونن.ولی ساسی ی سره توی پیجش بچه هارو تشویق میکنه ب گوش داد ...

پس تتلو چی😐 که من دیدم با چشای خودم بچه با این آهنگ چه فحش هایی میده

2731

میگن چون خاطره دارن باهاش بزرگش کرد و میخوان پیشگیری کنن برا نوجوونای الان خاطره نشه 😐

جامع بود یا بیشتر بگم 😂

گر فلک با من نسازد چرخ را وارون کنم 💪   هی ذلیل بشی روزگار...
پس تتلو چی😐 که من دیدم با چشای خودم بچه با این آهنگ چه فحش هایی میده

خب مگه تتلو رو ما داریم ستایشش میکنیم؟از تتلو هم همهه بدشون میاد.جز ی تعداد بچه های دبیرستانی یا یه سری بزرگترای کم عقل

خدایا خداوندا..در نینی سایت، در این سرزمین عجایب خودت حافظ و نگهدار برگ های من  باش🤲😐.نامه ای به فرزندم: 👈دختره قشنگم پرنسس من  میدونم ک خیلی بی قراری دلت میخواد زود تر بیای تو بغله من بزرگت کنم با هم آهنگ بذاریم قر بدیم با هم  بریم بازار ناخناتو لاک بزنم موهای موج دارتو بلند کنم تا روی باسنت پیرهنای رنگی رنگی تنت کنم و برام قر و قمیش بیای و  یه دختره  مستقل و قوی بار بیارمت.یه دختره هنرمندددد .باهووشش. زرنگگگ و دلبرررر ازونا ک از یه طرف دل میبره از یه طرف میزنه چش و چال پسرارو درمیاره ...آماااااااا اول باید بابای خوش اخلاق پولدار خوشگل قد بلند خوش هیکلت  پیدا بشه نگاهش گره بخوره تو چشمای شهلای من عاشقم بشه بیاد منو بگیره بعد تو بیای همینجوری ک نمیشه😏فعلا ک بابات حق من و تو رو داره خرج دوست دخترای جز زدش میکنه 😏😏خیر نبینن الهی😏🤲.  سیاوش قمیشی👈من فقط عاشق اینم روزایی که با تو تنهام کار و بار زندگیمو بذارم برای فردا🥺🌼فرامرز اصلانی👈یه روز یه خونه ای بود که تابستونا روی پشت بومش ولو میشد خورشید درخت انجیره پیری ک تو باغ بود  همه ی کودکی های مرا میدید🥺🌼عااشق آهنگای سیاوش قمیشی و فرامرز اصلانیم😍🥰.
اتفاقا منم امروز دیدم.خداروشکر پسرش کپی خودشه نمیتونه انکار کنه بگه برا من نیست 

اره اتفاقن منم هی میگفتم چققققد شبیهشه این بچه ، فقط بیچاره دختره حتما از درس و زندگیشم افتاده سنشم کم بوده بیست سالش

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️
2738

خاله الکس رو میگی 

ببین هر سبک موسیقی چه خوب باشه چه بد باز طرفدار خاص خودش رو داره، ساسی هم با وجود حرفایی که میزنه ولی باز خیلی طرفدار دارع، دلیل اینکه انقدر هم درمورد کلیپ جدیدش حرف میزنن بخاطر حضور الکسیسه

کاش وقتی یکی سواد حرف زدن نداره حداقل شعور خفه شدن رو داشته باشه... هرچیو که خواستم دارم هرچیم که بخوام به دست میارم دوستان خواهرم گاهی با کابری من میاد سایت پس اگه میبینید بعضی کامنت هام تناقض دارن تعجب نکنید   
اره اتفاقن منم هی میگفتم چققققد شبیهشه این بچه ، فقط بیچاره دختره حتما از درس و زندگیشم افتاده سنشم ...

ارههه.دانشجوی دندون پزشکی .ببین چی ب سره زندگی دختره اورده.دختره اول گفته بندازیمش من شرایطشو ندارم ساسی اصراااار ک ن باید بمونه.فقط برا اینکه خودش اقامت بگیرع 

[QUOTE=180023579]خب مگه تتلو رو ما داریم ستایشش میکنیم؟از تتلو هم همهه بدشون میاد.جز ی تعداد بچه های دبیرستانی یا یه ...[/QUOTE نه هیچکس کسیو ستایش نمیکنه اما برای کارای تتلو جنجال به پا نمیکنن که بگن اینا چیه حالا اون تو چند روز😐

خاله الکس رو میگی  ببین هر سبک موسیقی چه خوب باشه چه بد باز طرفدار خاص خودش رو داره، ساسی هم ب ...

اه اسمش داغونه😑😂 خب آره ولی من میگم اینقدر میگن بی فرهنگی والا همشون دارن بی فرهنگی میکنن😐

وای دوباره ساسی اهنگ نمیخونه ی دفعه اهنگ میده بیرون میترگونه  اخه چرا انقدر بی فرهنگه بچ کلاس اولیا هم اهنگشونو میخونن الان ت این اهنگا ی چیزای میگن ک همه بچ ها همه چی بلدن من خودم تا ۱۵ سالگی فکر میکردن باباها پسرارو ب دنیا میارن مامانا هم دخترا رو 😂😂😂😂😂😂😂😂

2706