2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر بچت خوب شد؟؟؟ بچه منم گرفتار شدم..چیکارا کردی؟؟

حالا از این حرفا بگذریم که این کاری که بچه ها انجام میدن خودارضایی هست یانه

از مامانایی که درگیر این موضوع بودن خاهش میکنم بگن که آیا بچشون خوب شده بلخره از سرش افتاده این کار یا نه؟ چند سال طول کشیده؟

چکار کردن که خوب شده

مثلا یکی از مامانا گفته بوده پماد استفاده کرده واسه دخترش خوب شده خب نمیشد بگه اسم پمادش چیه که بقیه واسه بچشون بخرن.

2731
حالا از این حرفا بگذریم که این کاری که بچه ها انجام میدن خودارضایی هست یانه از مامانایی که درگیر ای ...

خداروشکر واسه من خوب شده.دستشویی خودشو نگه میداشت.سوزش داشت واسش کالاندولا زدم.یه مدت هم مراقبش بودم میگفتم میسوزه به من بگو خودت دست نزن.خداروشکر از سرش افتاده میدونه جای خصوصی رو نباید دست زد

آمین شود هرآنچه میپنداری🙂
خداروشکر واسه من خوب شده.دستشویی خودشو نگه میداشت.سوزش داشت واسش کالاندولا زدم.یه مدت هم مراقبش بودم ...

خیلی ممنون که جواب دادین

چند وقت درگیرش بوده دخترتون؟

دختر من از هشت ماهگی تا الان که ۲سالشه این کارو انجام میده دست نمیزنه پاهاشو رو هم فشار میده

خیلی ممنون که جواب دادین چند وقت درگیرش بوده دخترتون؟ دختر من از هشت ماهگی تا الان که ۲سالشه این ک ...

همین تابستون متوجه شدم.چون می زاشتم خودشو بشوره.باعث شده بود 

آمین شود هرآنچه میپنداری🙂
2738

دختر من از ۴ سالگی یاد گرفت و هر کاری کردم تا فرامش کنه(پرت کردن حواس و بازی و گردش و بازی درمانی و ...) ولی بعد از چند ماه دوباره انجام میداد.کم شده بود اما بازهم بود تا الان که ۸ سالشه بعضی مواقع تو مدرسه انجام میده 

به نظر من با حواس پرت کردن و ... تا سن ۵ سالگی شاید جواب بده ولی با این هوشی که بچه ها دارن و از ما هم زرنگترن فایده ای نداره و من وقتی متوجه این کارش میشم باهاش صحبت میکنم که من از این کارت ناراحت میشم و... و تا مدتی باز خوبه 

حتما مربی مهد یا معلم بچه رو در جریان بزارین تا وقتایی که خودتون نیستین حواسشون به بچه باشه

خیلی ممنون که جواب دادین چند وقت درگیرش بوده دخترتون؟ دختر من از هشت ماهگی تا الان که ۲سالشه این ک ...

منم دقیقا مشکل شما رو دارم دختر منم قبل یک سالگی شروع کرد قبل الان دوسالشه چند ماهی با بدنیا اومدن داداشش یادش رفته بود الان یک هفتس شروع کرده خیییییلی ناراحت میشم دکترم بردم اما فایده نداره شما چکار کردید؟؟

سلام و وقت به خیر

اپلیکیشن دانادیسبرای آموزش و تربیت کودکان تا 14 سال بسیار مفیده.در این اپلیکیشن با کمک گرفتن از قصه و داستان و انیمیشن های جذاب ضمن آموزش، رفتارهای نامناسب کودکان اصلاح می شود. برای دریافت این اپلیکیشن جذاب به سایت دانادیس مراجعه کنید. لینک دانلود اپلیکیشن دانادیس:  https://danadis.ir/application-danadis-v1.3.apk

مشاوره کودکان و نوجوان، متخصص های زندگی
منم دقیقا مشکل شما رو دارم دختر منم قبل یک سالگی شروع کرد قبل الان دوسالشه چند ماهی با بدنیا اومدن د ...

سلام خانم مشکل کودک شما حل شد؟دختر منم چند وقتیه این کارو می‌کنه حالم بده😟

خانوما تورو خدا اگه کاری کردین و مشکلتون حل شد به منم بگید دارم دیوونه میشم زندگی برام جهنم شده 😳😳😳منم یه دختر 9ساله دارم تازه متوجه شدم این کار رو میکنه. انقدر حالم بده دارم دیوونه میشم. انقدر که من حساسم به خدا ندیدم کسی مثل من باشه نمیدونم چرا این کار رو انجام میده من حتی پیش دخترم لباسمم عوض نمیکنم اخه چرا باید اینطوری بشه😞

سلام خانم مشکل کودک شما حل شد؟دختر منم چند وقتیه این کارو می‌کنه حالم بده😟

دخترم الان ۳سال و نیمه همچنان خوب نشده هروقت ناراحت بشه یا خوابش بیاد انجام میده و همچنان من ناراحت و کاری هم نتونستم بکنم😥

2706